خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ الاثنين ١١ شوّال ١٤٣٩ Monday, June 25, 2018
 
کد خبر: 823657
نظرات: 9
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۶/۲ - ۱۲:۵۹
مژده لواسانی شکایت کرد +عکس
مژده لواسانی در اینستاگرامش از مزاحمت و ایجاد صفحاتی به نام خود خبر داد.
مژده لواسانی مژده لواسانی  شکایت کرد +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
81% 19% بازدید

 

به گزارش جام نیوز، مژده لواسانی با انتشار عکس هایی از شکایت خود نوشت: اگر خاطرتون باشه هفته ی گذشته چندین پیج فیک به نام من و با ایجاد مزاحمت فراوان، باز شد و این مزاحمت ها ادامه پیدا کرد و فقط به چند صفحه ی جعلی ختم نشد!

 

من برای اولین بار و با توجه به اینکه تذکرهای وارده به فرد مزاحم تأثیری نداشت، شکایت کردم و ظرف مدت 24 ساعت با تلاش و جدّیت پلیس فتا، متهم شناسایی و احضار شد و پرونده به مرجع قضایی ارجاع و قرار مناسب صادر گردید.

 

طی چند روز آینده، پرونده در دادگاه مربوطه بررسی میشه و لازم به ذکره که با توجه به جنبه ی عمومی این نوع جرائم،حتی با رضایت بنده به عنوان شاکی هم پرونده مختومه نمیشود و با مجرم طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

تکمله یک:
بینهایت ممنونم از پلیس فتا، خاصه رئیس پلیس محترم فتای تهران، سرهنگ کاکوان و جانشین ایشان سرهنگ گودرزی، که با لطف و حمایت و پیگیری فوری باعث شدن در مدت بسیار کوتاهی فرد مورد نظر بازداشت شود.

 

به تمام دوستان هنرمندم توصیه میکنم که اینگونه مزاحمت ها و حتی توهین ها رو حتما از طریق پلیس فتا و با انجام شکایت به طور قانونی پیگیری کنند تا متخلفین مجازات شوند.

 

تکمله دو:

باید به طور ویژه از حضرت پدر جان عزیز دل تشکر کنم که با وجود تمام گرفتاریها و پرونده های سنگینی که این روزها دارند، مثل همیشه ی زندگیم پشت و پناه من بودند...

 

حضرت پدر، ممنونم که حتی ثانیه ای نمیذاری آرامشِ خانواده ی کوچک ما به خطر بیفته...شما نه فقط وکیل این پرونده، که بعد از خدا، وکیل تمام زندگی منی...تا هستم و خواهم بود.

 

 

جام جم آنلاین

115

 

9 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

هم پوشیده است هم شیک پوش چه اشکالی داره؟

پاسخ

۴

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top