خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ الجمعة ٧ جمادى الثانية ١٤٣٩ Friday, February 23, 2018
 
کد خبر: 832155
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۲ - ۱۲:۰۰
70 درصدکشفیات کشور در شرق کشور
جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه 70 درصد کشفیات مواد مخدر درشرق کشورصورت می‌گیرد، گفت: تلاش همه جانبه بر این است که با اشراف کامل بر کویر و استفاده از فناوری‌های جدید، کنترل دقیق تری در زمینه مبارزه با کاروان‌ها و قاچاچیان مواد مخدر داشته باشیم.
مواد مخدر 70 درصدکشفیات کشور در شرق کشور
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سردار اسکندر مؤمنی گفت: وظیفه اصلی پلیس حفظ و ارتقای امنیت عمومی جامعه است و مسائل امنیتی همواره حائز اهمیت بسیار بالایی هستند. بنابراین هدف از سفر به کرمان، بررسی مسائل امنیتی استان بویژه بحث مبارزه با مواد مخدر اعم از ترانزیت و تولیدات داخلی آن است.وی با بیان اینکه استان کرمان درزمینه امنیت شرایط مطلوبی دارد، افزود: خوشبختانه با تلاش مضاعف پلیس کرمان، این استان با کاهش قابل توجه وقوع جرایم خشن و افزایش ۳۰ درصدی کشفیات مواد مخدر روبه رو بوده و همین مسائل سبب بهبود شاخص‌های امنیتی استان کرمان نسبت به سال گذشته شده است.

 

مؤمنی در خصوص راهکارهای پلیس برای مقابله با پدیده شوم مواد مخدر اظهار داشت: پلیس در این رابطه دو موضوع را پیگیری می‌کند. قدم اول در راستای مقابله با مواد مخدر، پیشگیری است که این مسأله نیازمند همکاری خانواده‌ها، نهادها و رسانه‌هاست تا تقاضا برای مواد مخدر کاهش پیدا کند.موضوع دیگر، مبارزه با قاچاق مواد مخدر است که پلیس به‌صورت جدی آن را پیگیری می‌کند. استان کرمان در مسیر ترانزیت محموله‌های مواد مخدر قرار دارد و سعی بر این است تا با اشراف کامل بر کویر و استفاده از فناوری‌های جدید، کنترل دقیقی در خصوص مبارزه با مواد مخدر انجام شود.سردار مؤمنی گفت: ۷۰ درصد کشفیات مواد مخدر متعلق به شرق کشور است که استان کرمان نقش عمده‌ای در این آمار دارد.

ایران

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
کشفیات  |  شرق  |  کشور  |  مواد مخدر  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top