خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ الأربعاء ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩ Wednesday, January 17, 2018
 
کد خبر: 836417
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۲۳:۵۰
ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به بخش‌خصوصی
رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران، با تاکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به بخش‌خصوصی، اظهار امیدواری کرد: روند ادغام و واگذاری ها به بخش خصوصی با سرعت بیشتری صورت گیرد.
بخش خصوصی ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به بخش‌خصوصی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران، با تاکید بر ضرورت توجه هرچه بیشتر دولت به بخش‌خصوصی، اظهار امیدواری کرد: روند ادغام و واگذاری ها به بخش خصوصی با سرعت بیشتری صورت گیرد.

 

کاوه زرگران با تاکید بر ضرورت اعتماد بیشتر دولت به بخش خصوصی، گفت: این امیدواری وجود دارد که روند ادغام و واگذاری‌ها به بخش خصوصی با سرعت بیشتری صورت گیرد؛ به خصوص اینکه اساس نوآوری در دولت تفکر واگذاری است.


رئیس کمیسیون کشاورزی اتاق تهران با طرح پیشنهاد ایجاد حوزه‌ای برای حمایت از کسب و کار‌های نوین در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، افزود: کسب و کار‌های نوین نیاز به مراقبت‌های نوین دارند؛ در این میان کانون‌های هماهنگی دانش با صنعت و بازار در درون معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شکل گرفته است.

وی، بر لزوم تعدیل در ساختار‌های دولتی و اصلاح روند واگذاری‌ها به بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: اصولاً ما در کشور مشکل تامین، چه منابع انسانی و چه منابع مالی، را نداریم و چالش اصلی ما ایجاد زنجیره بین بخش‌ها است.

زرگران در ادامه گفت: مشکل اصلی در کشور ما پیوند‌ها است و اقتصاد ایران از نبود پیوند بین دولت و بخش خصوصی، بین دانش و صنعت و بین صنعت و بازار رنج می‌برد.

وی با تاکید بر اینکه بیشترین تلاش باید بر تقویت این زنجیره‌ها گذاشته شود، گفت: افراد نخبه و تحصیلکرده در بالاترین رده‌های اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران مشغول به فعالیت هستند که نوید پیگیری و پیاده سازی نقطه نظرات معاونت علمی و فناوری رئیس جمهوری را می‌دهد.

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top