خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶ الثلاثاء ٢٨ ربيع الثاني ١٤٣٩ Tuesday, January 16, 2018
 
کد خبر: 838707
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۷:۲۶
دعوت مریم رجوی به آمریکا برای مقابله با ایران
رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا می‌گوید امیدوار است رهبر شورای ملی مقاومت ایران برای دیداری رسمی از آمریکا به این کشور دعوت شود تا ضمن ملاقات با مقامات آمریکایی، توانایی‌های بالقوه این شورا برای مقابله با ایران را تشریح کند.
مریم رجوی دعوت مریم رجوی به آمریکا برای مقابله با ایران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 100% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، نیوت گینگریچ، رئیس جمهوریخواه پیشین مجلس نمایندگان آمریکا در نشست باشگاه ملی مطبوعات در جمع خبرنگاران و مفسران رسانه‌های آمریکایی و بین المللی در واشنگتن گفت که تغییر حکومت ایران در دراز مدت منافع آمریکا را تامین می‌کند.

 

به گفته این جمهوریخواه، استراتژی ترامپ در قبال ایران راهبردی است جامع، که در چارچوب آن از هم پاشیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و در نهایت حکومت ایران می‌تواند با هماهنگی و همکاری موثر بین آمریکا و شورای ملی مقاومت عملی شود.

 

به گزارش صدای آمریکا، او گفت: «من بر این باورم که شورای ملی مقاومت دارای پتانسیل عظیمی است و به عقیده من خانم رجوی با مدیریتش در رهبری آن در این سالهای طولانی و دشوار، کار شگفت‌آوری انجام داده است. من امیدوارم که در آینده نزدیک رسما به ایالات متحده دعوت شود تا بتواند با مقامات آمریکا در واشنگتن دیدار کند و به سراسر آمریکا برود. من معتقدم او نمادی از مقاومت در برابر رژیم دیکتاتوری است. حضور او در اینجا نه تنها تاثیر بزرگی در تمامی کشور دارد، بلکه پیامی مهم به اروپاست که سیاست ما در این مسیر در حال پیشرفت است.»

 

ویدئو

 

رئیس پیشین مجلس نمایندگان آمریکا گفت که بخش مهمی از راهبرد ترامپ در مقابله با جمهوری اسلامی ایران، اعمال محدودیت های گسترده علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

 

این سخنرانی، در چارچوب برنامه‌های سازمان جوامع ایرانیان آمریکا از طریق دعوت از سیاستمداران و کارشناسان و دیپلمات‌ها برای بحث درباره آینده ایران بود.

 

این نشست تنها یک هفته بعد از سخنرانی جمعه گذشته ترامپ برگزار شد که در آن سیاست‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران را اعلام کرد.

 

 

106

 

3 نظر
نمایش نظرات

حضورنیروهای آمریکایی درمنطقه خاورمیانه غیرقانونی است. برخلاف ازقوانین بین المللی و حقوقی بین المللی است. آمریکا مرتکب جنایت جنگی درمنطقه خاورمیانه شده است ومجامع بشری خفه خون گرفتند وکاری نمی‌کنند. و این درحالی است که تمام سازمان‌های بین المللی ازسال 2003 تاکنون هیچ اعتراضی به این جنایات آمریکا نمی‌کنند. چرا سازمان‌های بین المللی درمورد جنایت های، خیانت های، دخالت‌های وتجاوزهای و... آمریکایی‌ها سکوت اختیارکرده اند؟
حضورآمریکایی‌ها درمنطقه حمایت ازکشورهای عربی جنایتکار، جنایتکاران، صهیونیست‌ها جنایتکار و تروریست‌های منطقه است و نه مبارزه با تروریست ها.
حضور نیروهای آمریکایی درافغانستان ازسال 2003 تاکنون حمایت ازتروریسم است ونه مبارزه با تروریسم. حضورنیروهای آمریکایی درعراق ازسال 2003 تاکنون حمایت ازتروریسم است ونه مبارزه با تروریسم. حضور نیروهای آمریکایی درلیبی ازسال 2003 تاکنون حمایت ازتروریسم است ونه مبارزه با تروریسم. حضورنیروهای آمریکایی درسوریه ازسال 2011 تاکنون حمایت ازتروریست‌های داعش و دیگرگروه‌های تروریستی است ونه مبارزه با تروریسم.

پاسخ

۰

۰

قجری کثافت آشغال از جهادنکاح داعش جا مونده.

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top