خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ الأحد ١٦ ذو الحجّة ١٤٤٠ Sunday, August 18, 2019
کد خبر: 850304
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۶ - ۱۴:۱۰
نقوی حسینی؛
پاسخ هر تجاوزی را دندان‌شکن خواهیم داد
«آمریکایی ها در حال طراحی صدام دیگری در منطقه هستند تا جنگ تحمیلی دیگری به‌وجود آید. مثلث شوم آمریکا، رژیم صیهونیستی و عربستان، منشا ایجاد بی‌ثباتی و تنش در منطقه است...»
سید حسین نقوی حسینی نماینده مردم ورامین پاسخ هر تجاوزی را دندان‌شکن خواهیم داد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رویکرد موثر ایران در مبارزه با عوامل بحران زا و تروریسم برای آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان قابل تحمل نیست بنابراین آمریکایی‌ها در حال طراحی صدام دیگری در منطقه هستند تا جنگ تحمیلی دیگری به‌وجود آید.

 

سید حسین نقوی حسینی با اشاره به تهدیدات اخیر عربستان علیه ایران گفت: مثلث شوم آمریکا، رژیم صیهونیستی و عربستان، منشا ایجاد بی‌ثباتی و تنش در منطقه است.

 

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها قدرتی با نام جمهوری اسلامی را نمی‌توانند تاب بیاورند، افزود: امروز جمهوری اسلامی با رویکرد مثبت توانسته دربرابر تروریسم و عوامل بحران‌زا ایستاده و از ناامنی سازی جلوگیری کند. این وضعیت برای آمریکا، رژیم صهیونیستی و عربستان با انگیزه‌های گوناگون قابل تحمل نیست بنابراین آمریکایی‌ها در حال طراحی صدام دیگری در منطقه هستند تا جنگ تحمیلی دیگری به‌وجود آید.

 

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران همیشه در بهبود مناسبات خوب با همسایگان و کشورهای منطقه تاکید داشته است، تصریح کرد: اگر ایران در موضوعی ورود پیدا کرده صرفا برای مقابله با عوامل ناامن‌سازی و تروریسم است و به‌هیچ‌روی تنش در منطقه را نه به صلاح کشورهای منطقه و نه به سود تمام منطقه می‌داند.

 

وی با بیان اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران در توان دفاعی به اندازه‌ای اقتدار دارد که هرنوع تهدیدی را به صورت دندان‌شکن پاسخ می‌دهد، توضیح داد: برخی از کشورها اصلا در سطحی نیستند که بخواهند جمهوری اسلامی را تهدید کنند. آن‌ها برتوان‌مندی بومی وملی ایران کاملا واقف هستند.

 

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه استراتژی ایران دفاعی است و به هیچ کشوری حمله نخواهد کرد، تصریح کرد: ایران به هیچ کشوری تجاوز نکرده و نخواهد کرد اما قطعا پاسخ هر تجاوز را به صورت دندان‌شکن خواهد داد.

 

آنا

کلیدواژه ها:
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top