خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ الخميس ١٦ شوّال ١٤٤٠ Thursday, June 20, 2019
 
کد خبر: 850463
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۷ - ۰۹:۰۰
چرا دختران مستقل دیرتر جذب افراد می‌شوند؟
دختران مستقل چرا دختران مستقل دیرتر جذب افراد می‌شوند؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز، تجرد در دختران، امری است که بیشتر مشاهده می‌شود و در این بین دخترانی که از جنبه‌های مختلف به استقلال کافی رسیده‌اند، بیشتر در رابطه با این موضوع مقاومت می‌کنند. به هر حال چه مواردی باعث می‌شود که دختران مستقل کم‌تر از دیگران وارد ارتباط عاطفی شوند؟

۱. به سادگی اجازه نمی‌دهند دیگران کاری برای آن‌ها انجام دهند
دختران مستقل معمولا از جملات این چنینی استفاده می‌کند: «اوضاع روبراه است» یا «نگران این موضوع نباشید»؛ چرا که حلال مشکلات بودن برای آن‌ها یک نقش طبیعی به شمار می‌رود. از این رو وقتی دچار مشکل می‌شوند، معمولا از کسی کمک و هم‌فکری نمی خواهند و خودشان موضوع را حل و فصل می‌کنند.
در حالی که او باید در مراحلی هم به دیگران اجازه‌ی کمک بدهد؛ چرا که یک رابطه‌ی عاطفی شامل دو نفر می‌شود.

۲. آن‌ها سختگیر هستند
دختران مستقل معمولا بلندپرواز و جزیی‌نگر هستند. به خصوص این که عادت کرده‌اند تا همه چیز بر طبق تصورات آن‌ها پیش رود. طبیعتا استانداردهای چنین افرادی بالاتر از حد معمول است. البته این نوع دختران تمایلی به پایین آوردن سطح توقع خود ندارند؛ با این حال نیاز دارند تا سازگاری با شرایط را یاد بگیرند.در این صورت است که امکان ریزش دیوار سیمانی که پیرامون خود درست کرده‌اند، فراهم می‌شود.

۳. شناخت کافی از خود دارند
بعضی از مردم انتظار دارند که عشق، آن‌ها را کامل کند و برای مثال از ۷۵ درصد به ۱۰۰ درصد برساند. دختران مستقل معمولا این طور فکر نمی‌کنند. آن‌ها خود را بدون دیگران هم کامل و خوشحال می‌دانند. از این رو جای تعجب ندارد که چنین شخصیتی به راحتی وارد یک رابطه‌ی عاطفی نمی‌شود.

۴. آن‌ها می‌توانند خودسر و کله شق باشند
معمولا دختران مستقل اصراری ندارند که به نظر مخالف خود گوش دهند. آن‌ها خود را صاحب بهترین ایده‌ها می‌دانند و طبیعتا اکثر افراد چنین ویژگی اخلاقی را نمی‌توانند تحمل کنند.

۵. در زندگی خود جایی برای فرد دیگر ندارند
دختران مستقل معمولا زندگی، دوستان و کار مخصوص به خود را دارند. از این رو هر فردی در زندگی آن‌ها، جایگاه مخصوص به خود را دارد. بنابراین اضافه شدن یک فرد جدید به حلقه‌ی اطرافیان آن‌ها موضوعی نیست که راحت با آن کنار بیایند؛چرا که تمام روابط آن‌ها هدفمند است.

۶. وقت برای آن‌ها مهم است و نمی‌خواهند که آن را تلف کنند
آن‌ها تمایل دارند که بیش از هر چیز بر روی کار خود متمرکزباشند. از این رو برای آن‌ها سخت است که اجازه دهند وقت آن‌ها صرف امور دیگر یا تجربه‌های جدید شود.

۷. احساسات آن‌ها عمیق است؛ اما به ندرت آن را بروز می‌دهند
این نوع اشخاص استاد پنهان کردن عواطف هستند؛ چرا که مواظب هستند تا مکنونات قلبی خود را بروز ندهند و دیگران متوجه نشوند که در درون آن‌ها چه خبر است. بروز احساسات از دیگر مهارت‌هایی است که این دختران باید در خود تقویت کنند.

۸. تا به هدف نرسند کنار نمی‌کشند
دختران مستقل می‌توانند چشم‌اندازهای طولانی مدتی برای خود در نظر بگیرند. طبیعتا وقتی تمام مرکز توجه شما بر روی انجام یک پروژه، متمرکز باشد، توجه چندانی به اطراف نخواهید داشت.

۹. آن‌ها به یک شریک نیاز دارند، نه فردی که مورد توجه آن‌ها باشد
دختران مستقل نیازی به یک نیمه‌ی گمشده یا معشوق در خود احساس نمی‌کنند؛ بلکه کسی را می‌خواهند که با پشتکار و ثبات قدم پا به پای آن‌ها حرکت کند. از این رو نیاز آن‌ها بیشتر به یک هم تیمی یا دستیار است. همین موضوع، قرار گرفتن آن‌ها در یک رابطه‌ی عاطفی را مشکل می‌کند.

۱۰. اولین اولویت آن‌ها خودشان است
دخترانی که شخصیت مستقل دارند تمایلی به فدا کردن خود برای افراد دیگر ندارند. از این رو هیچ کس در زندگی آن‌ها شخص شماره‌ی یک نیست. آن‌ها توانمندی‌های خود را باور دارند و انرژی خود را بر روی آن‌ها متمرکز می‌کنند.

۱۱. با دیگران سازش ندارند
آن‌ها می‌دانند که مانند همه‌ی افراد کامل و بدون عیب نیستند. ضمن این که می‌دانند نسبت به بقیه‌ی زنان و دختران رفتار سرسختانه‌تری دارند. از این رو بهتر است یاد بگیرند که گاهی لازم است به جای پشت سر گذاشتن افراد، در بین آن‌ها قدم بردارند و انعطاف بیشتری از خود نشان دهند.

 

خواندنی ها

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top