خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠ Saturday, April 20, 2019
 
کد خبر: 850653
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۷ - ۱۴:۳۰
ایران یکی از بلندقامت ترین تیم های جام جهانی
تیم ملی ایران از حیث میانگین قد بازیکنان، شرایط مناسبی در جام جهانی دارد.
بازی تیم ملی ایران و تیم ملی سوریه ایران یکی از بلندقامت ترین تیم های جام جهانی
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، در یک مطالعه ی آماری، تیم های راه یافته به جام جهانی 2018 روسیه از لحاظ میانگین قدی بازیکنان با یکدیگر مقایسه شده اند که نتایج جالب توجهی به دست آمده است.

 

در این فهرست، تیم ملی صربستان با میانگین 185.6 سانتی متر، بلندقامت ترین بازیکنان را در اختیار دارد و تیم های سوئد، ایسلند و دانمارک دیگر تیم هایی هستند که میانگین قدی بالاتر از 185 سانتی متر دارند.

 

تیم ملی کشورمان در بین تیم های حاضر در جام جهانی از نظر میانگین قدی با 183.4 سانتی متر در رده دوازدهم جای گرفته است و تیم هایی مثل انگلیس، فرانسه و برزیل را پایین تر از خود می بیند.

 

یکی از نکات جالب این فهرست قسمت انتهایی آن است که 2 تیم آسیایی قرار دارند. تیم های عربستان با میانگین 176.2 و ژاپن با 178.1 سانتی متر کوتاه قامت ترین بازیکنان جام جهانی روسیه را در اختیار خواهند داشت. البته در بین تیم های پایین این لیست نام تیم های اسپانیا و آرژانتین هم به چشم می خورد.

 

از نظر قاره ای، آمریکای جنوبی با میانگین 179.6 سانتی متر کوتاه ترین بازیکنان را در اختیار دارد و بلندقامت ترین ها متعلق به قاره سبز هستند. میانگین قدی بازیکنان اروپایی حاضر در جام جهانی 183.2 سانتی متر است.

 

در مجموع و با احتساب همه ی بازیکنان مورد بررسی در این مطالعه، میانگین قدی بازیکنان 32 تیم حاضر در جام جهانی روسیه، 181.7 سانتی متر است.

 

ورزش سه

451

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top