خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 851163
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۸ - ۱۸:۰۱
مردی که برادر زن خود را بدلیل تجاوز به همسرش کشت!
با نقض حکم قصاص مرد جوان که 10 سال قبل برادر زنش را کشته بود، متهم صبح دیروز از زندان به شعبه نهم دادگاه کیفری تهران انتقال یافت وبرای دومین بار محاکمه شد.
دستگیری مردی برادرهمسرش را به دلیل تجاوز کشت   مردی که برادر زن خود را بدلیل تجاوز به همسرش کشت!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، دراین جنایت که دی سال 86 رخ داد مرد جوان افغان تبار که با ضربات کارد هدف قرارگرفته وبه بیمارستانی در جنوب تهران منتقل شده بود روی تخت جان سپرد.

 

همزمان با اعلام این جنایت به پلیس، تیمی از کارآگاهان جنایی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی بیمارستان شدند تا اینکه درتحقیقات معلوم شد مقتول توسط شوهر خواهرش کشته شده است.

 

بنابراین غلام (متهم 34 ساله) پس ازدستگیری تحت بازجویی قرار گرفت. او گفت: «چند روز قبل همسرم مرا از ماجرایی با خبر کرد که احساس کردم دنیا روی سرم خراب شده است. همسرم گفت که برادرش عبدالله به او تجاوز کرده است، به همین خاطر خونم به جوش آمد و نقشه قتل برادرزنم را کشیدم.

 

پس از این اعتراف‌ها و تکمیل تحقیقات، غلام محاکمه و با حکم قضات به قصاص (اعدام) محکوم شد. اما این حکم از سوی قضات شعبه بیستم دیوانعالی کشور نقض شد. چراکه قضات عالی رتبه اعلام کردند دفاعیات ودلیل متهم درارتکاب قتل مورد توجه قرار نگرفته است.

 

به همین خاطر صبح دیروز(سه شنبه) متهم در شعبه نهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی کشکولی و با حضور قاضی عباسی (مستشار دادگاه) تحت محاکمه قرار گرفت.این محاکمه درحالی انجام شد که اولیای دم مقتول (به غیر از همسر قاتل) حضور نداشتند. به همین دلیل نماینده دادستان درخواست مجازات شایسته را از قضات کرد.

 

سپس وکیل متهم در جایگاه قرار گرفت وگفت:"موکل بنده باتوجه به اظهارات همسرش که اعلام کرده بود برادرش به او تجاوز کرده است مرتکب قتل شده وتمام اظهارات همسر موکلم نیزدر پرونده موجود است. بنابراین موکلم برادر زنش را مهدورالدم دانسته واو را کشته است.پس با توجه به این شرایط خواستارآزادی‌اش هستیم."

 

پس از پایان اظهارات وکیل متهم، قضات برای تصمیم‌گیری وارد شورشدند تا حکم‌شان را صادرکنند.

 

بیتوته 

  

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top