خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 851319
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۰۱:۴۴
حاشیه های یک نامه غیرمنصفانه
آقای احمدی نژاد در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری _ بدون اشاره به اینکه خود هشت سال عالی ترین مقام اجرائی کشور و حتی مسبب برخی مشکلات فعلی بوده است_ با سیاه نمایی و بی انصافی، تمام مشکلات گذشته و حال کشور را متوجه دیگران کرده است.
احمدی نژاد حاشیه های یک نامه غیرمنصفانه
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، آقای احمدی نژاد در نامه ای خطاب به مقام معظم رهبری _ بدون اشاره به اینکه خود هشت سال عالی ترین مقام اجرائی کشور و حتی مسبب برخی مشکلات فعلی بوده است_ با سیاه نمایی و بی انصافی، تمام مشکلات گذشته و حال کشور را متوجه دیگران کرده است. از این رو اشاره به برخی نکات در دفاع از نظام حائز اهمیت است. این نکات هرگز به معنی عدم وجود مشکلات در کشور و یا عملکرد برخی قوا و دستگاهها نیست، بلکه توجه دهی به خطاهای یک نگاه و رفتار است.

 

 ۱. حرف اصلی نامه آقای احمدی‌نژاد،  این است که کشور در عرصه های مختلف به «بن بست» رسیده است.  باید دانست که به رغم وجود مشکلات متعدد در کشور (که همگان واقفند) ، آینده نظام اسلامی روشن است. اگر  تصویر سیاه و مخوف ترسیم شده توسط آقای احمدی‌نژاد واقعیت داشت، اصولا دیگر نیازی نبود دشمنان با صرف هزینه‌های بسیار در جهت ضربه زدن به کشور عزیزمان برآیند.

 

 ۲- عدالت طلبی پیگیری شده توسط به‌اصطلاح بهاری ها، عدالت طلبی مصداق محور!! و عمدتا عدالت طلبی رفاقتی!! و باندی!! است تا یک عدالت طلبی واقعی فراگیر. از این رو انگیزه اصلی آقای احمدی‌نژاد در مخالفت با قوه قضاییه را نباید در برخی اشکالات و نواقص آن قوه دید (که قطعا وجود دارد) ، بلکه پافشاری مقامات قضایی بر رسیدگی به پرونده های تخلفات برخی افراد خاص جستجو کرد.

 

 ۳. اصلاح ساختاری مبادی فسادزا در مدیریت کشور، با حرکات هیجانی، مقطعی و قانون گریزانه!!! ممکن نخواهد بود. از بین بردن اعتماد عمومی به نظام قضایی کشور یک اشتباه بزرگ بلکه خواسته یا ناخواسته یک خیانت است که متاسفانه پیگیری این جهت‌گیری خطا از سوی جریانی که خودشان و یا حداقل طرفدارانشان حزب اللهی و ارزشی محسوب می شوند، یک بدعت سیاسی است.

 

 ۴. یک سوال مهم؛ چه دست ها و کدام واسطه ها و یا کدام وسوسه های قدرت طلبانه سبب می شود در برهه ای که نظام جمهوری اسلامی در خارج از مرزها، تهدید بزرگ تکفیری ها را خنثی کرده، آتش درگیری و مساله سازی داخلی برای نظام، به درون کشور کشیده شود.

 

۵. بزرگترین آدرس غلط نامه آقای احمدی نژاد این است که مسبب مشکلات کنونی را نه دولت غربگرا!! نه رانت خواران اقتصادی حرفه ای!!! و نه تفکر ضدانقلابی، بلکه اصل نظام!! و حتی رهبری عزیز!! معرفی شده است!!! این بی انصافی بزرگ به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

 

 کانال تلگرامی تبیین

4 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top