خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ السبت ٦ ذو الحجّة ١٤٣٩ Saturday, August 18, 2018
 
کد خبر: 851459
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۱۲:۴۱
جایگاه علی دایی فراتر از سرمربی یک تیم لیگ برتری است
این چه عشقی است که این ستاره "پرسپولیسی" را مسحور خود کرده است؟
شاید بی خبر باشید از این موضوع مهم که فیفا در جریان جزئیات رفتار انسان دوستانه علی دایی در زلزله تلخ و ناراحت کننده ایران در مناطق زلزله زده غرب کشور قرار گرفته است.
علی دایی  این چه عشقی است که این ستاره "پرسپولیسی" را مسحور خود کرده است؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، شاید بی خبر باشید از این موضوع مهم که فیفا در جریان جزئیات رفتار انسان دوستانه علی دایی در زلزله تلخ و ناراحت کننده ایران در مناطق زلزله زده غرب کشور قرار گرفته است. برای فیفا این تحرک علی دایی مصداق بارز رفتار جوانمردانه است.

 

بازی جوانمردانه که از سوی فیفا با شعار معروف FAIR PLAY پیگیری می شود را در زمینی منهای فوتبال انجام داد. امروز دایی یک وجاهت بین المللی دارد که ما همیشه گفته ایم او باید از این ظرفیت در جایگاه بهتری استفاده کند. ما علی دایی در فوتبال ایران در چه تیم هایی می بینیم؟ دایی متاسفانه سر از صبای قم، نفت تهران و تیم هایی از این سیاق در آورده درحالی که فوتبال دنیا می تواند جایگاه زیبنده تری برای دایی تعریف کند.

 

خود دایی اما احتمالا به قدری مشغله های تجاری فراوان دارد که شاید نقشه ای برای حضور در پست های جامع تر و کلاسیک تر نمی تواند بکشد اما باید به او کمک کنیم که تجلی این همه اعتبار، نقش سایه اش بر بام فوتبال آسیا نقاشی شود. حیف دایی نیست که با این همه اعتبار سرمربی یک تیم معمولی در لیگ برتر باشد؟ این چه عشقی است که دایی را مسحور خود کرده است؟ افرادی کاملا معمولی و فاقد ظرفیت و گنجایش بزرگ علی دایی در کنفدراسیون فوتبال آسیا به پست و افتخار رسیده اند؛ چرا این افتخار نصیب کشورمان نشود؟

 

علی دایی البته این بحث ما را دوست ندارد. تا فردا برای او بنویسیم که ریاست در کنفدراسیون فوتبال آسیا حق دایی است او حرف خودش را می زند؛ دایی هنوز وارد این بازی بزرگ نشده اما فوتبال ایران و اعتبار نصف و نیمه فوتبال آسیا با حضور علی دایی در این مسند، وزن خاصی پیدا می کند.

 

دایی نماینده و پیام رسان مردم در زلزله غرب کشور بود. این را همه دنیا فهمید؛ مردم به دایی اطمینان کردند و به شخصه دیدیم که او را امین خود می داستند؛ دایی روزی امانت دار فوتبال ایران در آسیا خواهد شد؛ او را روی کرسی داغ ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا در ذهن خود تجسم کرده ایم. این میز و صندلی برازنده نام و وجاهت علی دایی است.

110

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top