خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ الاثنين ٨ ذو الحجّة ١٤٣٩ Monday, August 20, 2018
 
کد خبر: 851539
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۹ - ۱۴:۳۸
۴ قانونی که ثروتمندان همیشه رعایت می کنند
شاید فکر کنید برای پولدار شدن نیاز به پدر ومادر ویا خاندانی ثروتمند دارید درحالیکه افراد پولداردرسراسر جهان زندگی بسیار ساده ای داشته اند .
مرد ۴ قانونی که ثروتمندان همیشه رعایت می کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، شاید فکر کنید که برای پولدار شدن حتما نیاز به پدر و مادر و یا خاندانی ثروتمند دارید در حالیکه افراد پولدار در سراسر جهان زندگی بسیار ساده ای داشته اند و با تلاش و در نظر گرفتن اصولی توانسته اند پیروز شوند ما در اینجا توصیه این افراد را برای موفقیت شما آماده کرده ایم.

 

 

۱- حرکت و تلاش

نخستین درسی که همه میلیاردرها ومولتی میلیاردرهای دنیا به آن اعتقاد راسخ دارنداین است که شماهرگاه وهرزمان که اراده کنید درصورت تلاش بیشتر می توانید ثروت هرچه بیشتری داشته باشید و این موضوع هیچ محدودیتی ندارد اگر ذهن شما محدودیتی برای تلاش نداشته باشد. معمولا افرادی کە هدف بزرگی در سر ندارند با کوچکترین سختی ها دست از تلاش خود بر می دارند ولی اگر بتوانید سختی ها را تحمل کنید بە زودی بە هدف تان می رسید.

 

 

۲- تمرکز بر راه حل به جای تمرکز بر مساله

اغلب مردم عادی به مشکلاتشان توجه بیشتری دارند تا پیدا کردن راه حل، در حالیکه افراد ثروتمند علاوه بر توجه به مشکلات توجه بیشتری به راهی برای مرتفع شدن آن ها دارند.پس بهتر است نگرش تان را تغییر دهید و به جای آنکه از خود بپرسید چرا این مشکل برای شما پیش آمده به این فکر کنید که چگونه می توانید آن را از سر راهتان بردارید.

 

 

۳- آموختن

باید یک برنامه منظم برای مسیرتان داشته باشید، یک هدف را برای خودتان مشخص کنید و مصرانه آن را دنبال کنید. هیچ گاه برای آموختن دیر نیست حتی اگر تحصیلاتی ندارید می توانید یک حرفه را یاد گرفته و در آن خبره شوید.آموخته هایتان را به مرور بیشتر کنید و همواره برای خودتان یادآوری کنید که نسبت به گذشته چه چیزهایی را یاد گرفته اید.

 

 

۴- انتظارات مثبت

سرمایه داران معتقدند شما به هر چیزی فکر کنید، آن را به سمت خودتان می کشید و زمانی که شما به شکست فکر کنید شکست قطعا به سراغتان خواهد آمد پس بهتر است از خودتان انتظار پیروزی داشته باشید و همیشه بهترین ها را برای خودتان توقع داشته باشید و اگر شکست خوردید آن را قبول کنید و باز هم بدون ترس از شکست ها، خودتان را به جلو برانید.شما باید بتوانید شکست ها و اشتباهات خود را شناسایی و از آن ها درس های لازم را بیاموزید تا یک اشتباه را دو بار تکرار نکنید یا اصطلاحاً از یک سوراخ دو بار گزیده نشوید.

 

چاره چی

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top