خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ السبت ٧ رجب ١٤٣٩ Saturday, March 24, 2018
 
کد خبر: 853774
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۵
سخنگوی رسمی نُجَباء:
یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب
سیدهاشم الموسوی: خالی کردن قدس از هویت فلسطینی به معنای خالی کردن امت از هویت اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با آن است.
سیدهاشم الموسوی سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء یهودی‌سازی قدس، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب
به این مطلب امتیاز دهید
83.3% 16.7% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز به نقل از دفتر رسانه‌ای مقاومت اسلامی نجباء، سخنگوی این جنبش در واکنش به تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا پیرامون اعلام قدس به عنوان پایتخت فلسطین اشغالی اظهار داشت: بر امت اسلام است که در صورت اجرای این تصمیم به هدف قرار گرفتن مقدساتشان پاسخ دهند.

 

«سیدهاشم الموسوی» با بیان اینکه "انتقال سفارت آمریکا به قدس یک اقدام خصمانه است"، تصریح کرد: دشمن با این نقشه شوم، اسلام و مسلمانان را هدف گرفته است.

 

وی افزود: یهودی سازی قدس و به رسمیت شناختن آن به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، لکه ننگی بر پیشانی اتحادیه عرب است که به آمریکا این امکان را دادند چنین تصمیمی انخاذ کند.

 

سخنگوی رسمی مقاومت اسلامی نُجَباء همچنین خالی کردن قدس از هویت فلسطینی را به معنای خالی کردن امت از هویت اسلامی در مقابل رژیم صهیونیستی و عادی سازی روابط با آن دانست.

 

الموسوي با انتقاد از سیاست‌های خصمانه ترامپ گفت: رئیس جمهور آمریکا فردی تندرو و دشمن اسلام است و زبانی جز زبان پول و زور برای ایجاد بحران‌های سیاسی در جهان را نمی‌فهمد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: نُجَباء از جهان اسلام می‌خواهد دست به اقدام عاجل و فوری بزنند تا زورگویی‌های واشنگتن در حق فلسطینیان و قدس شریف را متوقف سازند.

 

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین خبر
Top