خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ الثلاثاء ٤ ذو القعدة ١٤٣٩ Tuesday, July 17, 2018
 
کد خبر: 855434
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۰۸:۲۵
همسایه ها دیر به کمک سمیرا رفتند!
او چرا بعد از میهمانی شبانه وحشیانه به همسرش حمله کرد! + عکس
سلامت روانی مرد جوان که با ادعاهای دیوانگی همسرش را مقابل چشمان دخترش به قتل رسانده بود تایید شد.
چاقو او چرا بعد از میهمانی شبانه وحشیانه به همسرش حمله کرد! + عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، نیمه شب 28 آذرماه سال ۹۵ مردی هراسان با کلانتری ۱۴۲ کن تماس گرفت و از درگیری خانوادگی که در خانه همسایه اش رخ داده بود خبر داد.

 

این مرد گفت: دقایقی است از خانه همسایه سروصدا می شنوم. زن همسایه مدام فریاد می کشد و کمک می‌خواهد، می ترسم درگیری زن و شوهری بالا گرفته و اتفاق بدی رخ دهد.


با اطلاعاتی که مرد همسایه به پلیس داد مأموران به خیابان بهار رفتند و مقابل در ورودی واحد دوم آپارتمان با مرد جوانی به نام حسن روبه رو شدند که لباس هایش خونی بود و یک چاقو در دست داشت.


ماموران پس از ورود به خانه این مرد با جنازه همسر وی به نام سمیرا که غرق خون در یکی از اتاق ها افتاده بود روبه رو شدند. دختر خردسال این زوج نیز که به شدت شوکه بود در گوشه ای از اتاق ایستاده بود و گریه می کرد.

 


بدین ترتیب جنازه زن جوان به پزشکی قانونی منتقل شد و حسن در بازجویی‌ها به درگیری خونین با همسرش اعتراف کرد.


وی گفت: چند سالی است به افسردگی مبتلا شده و قرص مصرف می کند.


سال 90 وقتی پدرم فوت شود اوضاع روحی ام بد تر شد و مدام با همسرم درگیر بودم.من در یک قصابی کار می کردم اما مدتی بود بی کار شده بودم.


وی ادامه داد: آن شب به مهمانی رفته بودیم اما همسرم قرص های آرام بخش مرا با خود نیاورده بود .وقتی به خانه برگشتیم بی خواب و بی قرار بودم و در خانه راه میرفتم و حال خودم را نمی فهمیدم. من یکباره به اتاق دخترم رفتم و تمام وسایل بازی دخترم را به زمین ریختم. همان موقع دخترم که از خواب بیدار شده بود شروع به گریه کرد و من هم سیلی به صورتش زدم. سمیرا که از این ماجرا عصبانی شده بود به اتاق دخترم آمد و شروع به اعتراض کرد. باور کنید حال طبیعی نداشتم که به روی همسرم چاقو کشیدن وسه ضربه به پای سمیرا زدم. او خودش را مقابل در خانه کشاند تا از همسایه ها کمک بگیرد اما او را به داخل اتاق آوردم و دو ضربه چاقو به شکم او زدم.


این مرد گفت : من بیمار روانی هستم و ناخواسته همسرم را کشته ام.


به دنبال این ادعا حسن برای بررسی سلامت روان به پزشکی قانونی معرفی شد. وقتی کارشناسان پزشکی قانونی در گزارشی اعلام کردند اگر چه حسن به بیماری افسردگی مبتلا است اما هنگام ارتکاب جرم از سلامت روان برخوردار بوده است و سپس علیه او کیفرخواست صادر و پرونده اش به شعبه ۱۱ دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.


این در حالی است که اولیا دم برای وی حکم قصاص خواسته اند قرار است حسن به زودی در دادگاه از خود دفاع کنند.

ایران

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top