خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ الأحد ٢٣ ذو الحجّة ١٤٤٠ Sunday, August 25, 2019
کد خبر: 856736
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۶:۰۰
بازخوانی پرونده‌های جنایی؛بازخوانی پرونده‌های جنایی؛
۹ ماه زندان برای مردی که تجدید فراش کرد
مردی که با توافق همسر خود و بدون اجازه دادگاه تجدید فراش کرده بود، به زندان رفت.
۹ ماه زندان برای مردی که تجدید فراش کرد ۹ ماه زندان برای مردی که تجدید فراش کرد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، اخبار حوادث همیشه و در تمامی برهه‌های تاریخ مخاطبان «پَروپاقرصی» داشته و از دهه‌های گذشته تا به امروز همچنان در زُمره پربازدیدترین اخبار قرار داشته است، از سالیان دور نیز تعداد زیادی از خوانندگان، روزنامه را می‌خریدند تا صفحه حوادث آن را بخوانند.

 

اکنون نیز با حضور خبرگزاریها و سایتهای خبری، هرروزه بخش قابل توجهی از پربازدیدترین اخبار هر رسانه‌ای به اخبار حوادث تعلق می‌گیرد و صفحه حوادث روزنامه‌ها همچنان پربازدید و پابرجاست.

 

برای بازخوانی حوادث و پرونده‌های جنایی در دهه‌های گذشته به‌سراغ اخبار حوادث یکی از روزنامه‌های کثیرالانتشار کشور در دهه 50 رفتیم و در قالب سلسله گزارشهایی به بازخوانی این پرونده‌ها البته با ادبیات و «قلم حوادث‌نویسی» خاص آن ایام (بدون دخل و تصرف در نحوه تنظیم آن) می‌پردازیم.

 

در ادامه به بازخوانی حوادث و وقایع جنایی چهاردهم مهر 1355 می‌پردازیم.

 

9 ماه زندان برای تجدید فراش

 

مردی که با توافق همسر خود و بدون اجازه دادگاه تجدید فراش کرده بود، روز گذشته به زندان رفت.

 

پرونده این مرد که اکبر نام دارد از شعبه دو تحقیق به شعبه 15 دادگاه «جنحه» ارجاع شد و روز گذشته اکبر به اتهام تجدید غیرمجاز فراش به زندان افتاد.

 

او در بازجویی گفت: پس از پنج سال زندگی با زنم «ایران»، چون او بچه‌دار نشد به تشویق دوستان و همسایه‌ها و با اجازه ایران تصمیم گرفتم زن دیگری بگیرم و بچه‌دار شوم ضمناً به زن دومم نیز گفته بودم که همسر دیگری دارم اما چون عاقد در قباله ازدواج ما این موضوع را ذکر نکرده است، حالا زن دومم پس از پنج ماه زندگی با من بنای ناسازگاری گذاشته است.  

 

رئیس شعبه 15 دادگاه جنحه، روز گذشته با توجه به موارد اتهامی اکبر و اینکه بدون اجازه دادگاه، تنها به استناد اجازه همسر اول خود تجدید فراش کرده است، او را به 9 ماه حبس محکوم کرد.

 

تسنیم

 

 

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top