خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ الجمعة ٧ ذو القعدة ١٤٣٩ Friday, July 20, 2018
 
کد خبر: 856898
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۱۱:۴۹
جنیفرلوپز ازرازجوان ماندنش گفت!
اگربخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است.البته اصلا قصد صحبت کردن درباره رژیم غذایی جنیفررانداریم. این بارپای رازی دیگردرمیان است.
جنیفر جنیفرلوپز ازرازجوان ماندنش گفت!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز، جنیفر لوپز صرف نظر از سن شناسنامه ای اش در حال مبارزه با پیری است. در حالی که ما می توانیم جوان ماندن او را به رژیم غذایی سالم و ورزش های منظمی که انجام می دهد ربط بدهیم ولی اخیرا جنیفر راز دیگری را به اشتراک گذاشته است که چرا هنوز هم در 48 سالگی مانند یک دختر 28 سالهبه نظر می رسد.

 

او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصاحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت.

 

زمانی که از او سوال شد آیا حرکات موزون سختی که انجام می دهد را به عنوان مکملی برای حرکات ورزشی اش استفاده می کند، پاسخ داد خیر. من صبح ها ورزش می کنم. با این کار رخوت بدنم را می گیرم و برای فعالیت روزانه آماده شده و بدنم قوی تر می شود.

 

جنیفر از فایده ورزش صبحگاهی خبر دارد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شدهاند زنانی که هر روز صبح 45 دقیقه ورزش می کنند، کمتر غذا می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند.

 

لوپز اضافه می کند: خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آنها دچار جراحت می شوید. بنابراین باید عضلات تان را قوی نگه دارید.

 

برنا

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top