خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ الخميس ٦ ذو القعدة ١٤٣٩ Thursday, July 19, 2018
 
کد خبر: 857157
نظرات: 2
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۲۵ - ۲۱:۵۱
زهرا کاوه:
در ایرانِ ما خیلی چیزها بر عکس است
زهرا کاوه دختر شهید کاوه نوشت: بیاییم این قشر را که که یک درد دارند و آن هم درد بی دردیست برای همیشه در فضای حقیقی و مجازی آنفالو کنیم در آن صورت به بلوغ و فرهیختگی بیشتری رسیده ایم.
دختر شهید کاوه در ایرانِ ما خیلی چیزها بر عکس است
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید


به گزارش جام نیوز، زهرا کاوه دختر شهید کاوه در صفحه شخصی خود نوشت: اخیرا و پس از اعلام افزایش چند برابری عوارض خروج از کشور، شاهد اعتراض گسترده از سوی برخی بازیگران (هنروران نه هنرمندان) بودیم گویا تاکنون در این کشور نه مشکل معیشتی وجود داشته و نه بیکاری جوانان سیر صعودی طی کرده و نه کسی با مستاجری دست و پنجه نرم میکند‌ و نه جناب ترامپ ملت ما را به سُخره گرفته همه چیز گُل و بلبل بوده و حالا به یکباره فاجعه بزرگی رُخ داده و افزایش عوارض خروج از کشور باعث دل نگرانی و ثُلمه ای بزرگ به ساحت این سِلِبریتی ها (چهره های مشهور رسانه ای) ارجمند شده است.

 

در تمام دنیا گروههای مَرجع، نقش هنجاری دارند یعنی رویه ها، هنجارها، ارزشها و باورها را به جامعه القا میکنند و البته از سوی دیگر، گروههای مرجع تلاش میکنند میزان الحَراره اجتماع باشند یعنی نقدها و مواضِعِشان برخاسته از بطن مشکلات اجتماع باشد.

 

ظاهرا در ایرانِ ما خیلی چیزها بر عکس است. طرف با تَبختُر و تَفَرعُن عکسهای زندگی لوکس و بی درد و اشرافی اش را در اینستاگرامش به اشتراک میگذارد و به رُخ ملت میکشد و گاهی برای خالی نبودن عریضه به خانه سالمندان هم سری میزند و جماعت همیشه در صحنه شروع به کف و سوت و هورا و لایک باران‌‌‌‌ میکنند اینگونه است که آنان هم، خود را طلبکار مردم میدانند و صرفا مطالبات خود را اصل و مهم میپندارند نه دردها و رنجهای مردم را.

 

بیاییم این قشر را که که یک درد دارند و آن هم درد بی دردیست برای همیشه در فضای حقیقی و مجازی آنفالو کنیم در آن صورت به بلوغ و فرهیختگی بیشتری رسیده ایم آنان لایق مرجع شدن نیستند چون جامعه را نمایندگی نمیکنند.

 

تسنیم

115

 

2 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top