خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ الجمعة ٧ ذو القعدة ١٤٣٩ Friday, July 20, 2018
 
کد خبر: 857262
نظرات: 10
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۱:۳۶
انتشار کلیپ نابودی ایران/ «محمد بن سلمان» فرمانده عملیات!
در این کلیپ سامانه موشکی "ریاح الشرق" نشان داده شده است که با برد 12هزار کیلومتر قادر است تأسیسات هسته ای ایران را هدف قرار دهد. این کلیپ با اسیر کردن سردار "قاسم سلیمانی" فرمانده سپاه قدس پایان می یابد!
ریاح الشرق انتشار کلیپ نابودی ایران/ «محمد بن سلمان» فرمانده عملیات!
به این مطلب امتیاز دهید
55.6% 44.4% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز به نقل از روسیا الیوم، جوانان سعودی کلیپ ضدایرانی در شبکه های اجتماعی با حمایت سعود القحطانی مشاور دربار پادشاهی عربستان منتشر کردند.

 

روسیا الیوم افزود: در این کلیپ سامانه موشکی "ریاح الشرق" سعودی نشان داده شده است که با برد 12هزار کیلومتر قادرند تأسیسات هسته ای ایران را هدف قرار دهند.

 

بنا بر این گزارش، در این کلیپ نیروهای مسلح عربستان ارتش ایران به همراه تأسیسات هسته ای و پایگاه های نظامی این کشور را نابود می کنند.

 

وب سایت عربی 21 نیز به خبر انتشار این کلیپ ضدایرانی پرداخت و گزارش داد: این کلیپ تحت عنوان "توان بازدارندگی سعودی"، سناریوی واقعی است که حمله به پایگاه های نظامی در بوشهر و قم با فرماندهی محمد بن سلمان وزیر دفاع و ولیعهد سعودی نمایش داده شده است.

 

به گزارش عربی 21، این کلیپ با اسیر کردن سردار "قاسم سلیمانی" فرمانده سپاه قدس پایان می یابد. کاربران شبکه های اجتماعی این کلیپ را کمدی دانستند و آن را به سخره گرفتند و در فضای مجازی نوشتند این کلیپ در چارچوب قانون آزادی سالن های سینما در عربستان تولید شده است!

 

512

10 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

خخخخخخخخخخ چه غلطا

پاسخ

۳

۰

شتر خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه

پاسخ

۱۰

۰

شب قبل از حمله حتما خورشت ملخ بخورین قوت بگیرین

پاسخ

۹

۰

شتر در خواب بیند پنبه‌دانه!
خخخخخخخخخخخخخخخخخ

پاسخ

۸

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top