خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠ Wednesday, April 24, 2019
 
کد خبر: 866660
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۳:۱۵
حبیبی: باید قبول کنیم مردم تحت فشار اقتصادی هستند
محمدنبی حبیبی با اشاره به حوادث اخیر، اظهار داشت: باید قبول کنیم مردم تحت فشارهای شدید معیشتی و اقتصادی هستند و خیلی از خانواده‌ها فرزندانشان با تحصیلات لیسانس و فوق‌لیسانس بیکار‌‌‌ند که تحمل این ‌مشکلات واقعا سخت است.
حبیبی حبیبی: باید قبول کنیم مردم تحت فشار اقتصادی هستند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمدنبی حبیبی با اشاره به حوادث اخیر، اظهار داشت: باید قبول کنیم مردم تحت فشارهای شدید معیشتی و اقتصادی هستند و خیلی از خانواده‌ها فرزندانشان با تحصیلات لیسانس و فوق‌لیسانس بیکار‌‌‌ند که تحمل این ‌مشکلات واقعا سخت است.

وی افزود: با توجه به اینکه گرانی به مردم فشار وارده کرده، اما برخی از مسئولان ‌در یک حال و هوا دیگری هستند و شاید در طول زندگی خود فقر، بیکاری را درک نکرده‌اند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: به گونه‌ای که این حال و هوای دیگر در تاریخ انعقاد خرید هواپیما به یک موضوع بی‌نظیر تلقی می‌شود و در زمان ورود هواپیمای خریداری شده وزیر یک مملکت به استقبال آن می رود که در شان وزیر مملکت نیست.

سازش با امریکا ناشی از تفکر اشرافی گری است نه تفکر انقلابی گری

حبیبی بیان کرد: یک عده هم معتقد هستند جزء با سازش با امریکا مشکلات حل نمی شود که این ناشی از تفکر اشرافی گری است نه از تفکر حزب الله ای و انقلابی گری.

وی افزود: تنها فقر و بیکاری مشکلات ما نیستند بلکه برخی از مسئولان ما کاری می کند که بی اعتماد بین مردم به وجود بیاید به گونه ای که هر مسئولی دولت قبای را متهم و اقدامات آن دولت را محکوم می کند که به مرور سبب بی اعتمادی مردم از دولت‌ها و نظام می‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: دشمن نیز با سوء استفاده از این اقدامات نیز سعی دارد نظام اسلامی را ناکارآمد نشان دهد و همانگونه که در اوایل انقلاب سعی بر عدم ناکارآمدی انقلاب و روحانیت داشته اند.

حبیبی بیان کرد: حوادث اخیر را نباید تنها متصل به فقر و بیکاری کرد به هر حال زمینه‌های کاهش بی‌اعتمادی، فقر، بیکاری، گرانی و رکود همه دست به دست هم داده است تا این زمینه فراهم شود.

وی افزود: دشمن در سال 78 نیز بر اساس همین محاسبات کاری کرد و عده ای مامور این کار شدند و 18 تیرماه را ایجاد که مردم با حضور آگاهانه خود نیز 23 تیرماه رقم زده و توطئه های دشمن را خنثی کردند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: بعد از آن نیز دشمن تا سال 88 فرصتی دوباره پیدا کرد تا به وسیله انتخابات هم در داخل و هم در خارج افرادی به دام آنها افتادن و با معامله با آنها با قید رمز تقلب در انتخابات دشمن در صدد اهداف شوم خود شد.

حبیبی بیان کرد: در سال 88 مردم صبر کردن تا 9 دی ماه وبا حضور دوباره مردم این فتنه بزرگ خنثی شد.

وی افزود: بدون نگاه تاریخی به حوادث گذشته نمی توان حوادث اخیر را تحلیل کرد و باید درک کنیم که خارجی ها به ویژه امریکایی ها هیچ شوخی با ما ندارند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: در حوادث اخیر گزارشاتی که از عوامل خارجی به دست آمده ایران را در حوادث اخیر به انبار باروت تشبیه کرده اند که منظر جرقه برای اتش زدن است و باید بدانیم دشمن دشمنی اش برقرار است.

حبیبی بیان کرد: باید قبول کنیم که این توطئه های دشمن ادامه خواهد داشت و رفع مشکلات اقتصادی به جزء با نسخه مقام معظم رهبری قابل حل نیست و عده ای که اعتقاد به اقتصاد غیر نفتی ندارند این مشکل را خواهیم داشت.

وی افزود: با مردمی کردن اقتصاد می توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم.تسنیم

0 نظر
کلیدواژه ها:
حبیبی  |  فشار  |  مردم  |  جام نیوز  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top