خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢٣ المحرّم ١٤٤١ Monday, September 23, 2019
کد خبر: 871519
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۵ - ۱۵:۲۸
یک صدابردار از کار کثیف می گوید
بهروز شهامت صدابردار سینما درباره علت همکاری با پروژه «کار کثیف» گفت: بخش صدای فیلم «سگ و دیوانه عاشق» علی محمد قاسمی مورد توجه آقای معصومی کارگردان «کار کثیف» قرار گرفته بود و باعث همکاری من با این پروژه شد.
فیلم کار کثیف یک صدابردار از کار کثیف می گوید
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، بهروز شهامت صدابردار سینما درباره علت همکاری با پروژه «کار کثیف» بگفت: بخش صدای فیلم «سگ و دیوانه عاشق» علی محمد قاسمی مورد توجه آقای معصومی کارگردان «کار کثیف» قرار گرفته بود و باعث همکاری من با این پروژه شد.

 

وی افزود:آقای معصومی در بخش صدا به شدت ریزبین، حرفه ای و  صداشناس است و نقطه نظرهای خوب و بجایی را می دهد که می توان از آن ها بهره برد و از تجربیاتشان مانند کلاس دانشگاه استفاده کرد.

 

وی درخصوص نقطه قوت های «کار کثیف» در بخش صدا بیان کرد: فیلم های معصومی پرپلان و پرلوکیشن است و به گونه ای کار می کند که برای صداگذاری و فضاسازی، فضای مناسب ایجاد می شود. برای پلان به پلان اینقدر فضا می دهد که دست صداگذار در بروز خلاقیت و نوع آوری باز خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: «کار کثیف» از بقیه فیلم های معصومی پرزحمت تر است و لوکیشن های متعدد و 1200 پلان دارد اتفاقی که حوزه صدا نمی تواند حتی یک لحظه از کارش غافل بماند و یک صداگذار بی حوصله نمی تواند کار را پیش ببرد.مخاطب نیز با فضاها و صداهای متنوعی روبرو است و قطعا برای آن ها جذاب خواهد بود.

 

این صدابردار درباره اهمیت موضوع «کار کثیف» اذعان داشت: این فیلم موضوع روز و دغدغه بسیاری از آدم ها را مطرح می کند؛ موضوعاتی مثل بیکاری و مهاجرت. به نوعی می توان همدلی با مردم را در آن دید، اتفاقی که قطعا مخاطب با آن همذات پنداری می کند.

 

شهامت در بخش پایانی صحبت های خود خاطر نشان کرد: مخاطب در کل با فیلمی مردمی روبرو است که موضوع آن شخص و خانواده ها را درگیر خود کرده است. ما نیز در فضایی بسیار خوب و دلنشین کار کردیم و خوشبختانه همه چیز به خوبی پیش رفت.

 

افکار

115

 

کلیدواژه ها:
خانواده  |  فیلم  |  حوزه  | 
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top