خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 19, 2019
 
کد خبر: 877962
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۱۳
بهانه عجیب پسر شیطان صفت برای آزار و اذیت دختر دم بخت در تهران
پسر جوانی که به اتهام آزار و اذیت دختر جوانی به دادسرای ناحیه 34 منتقل شده بود دیروز صبح در برابر بازپرس و شاکی به شرح دقیق ماجرا پرداخت.
آزار و اذیت دختر نوجوان در پارک   بهانه عجیب پسر شیطان صفت برای آزار و اذیت دختر دم بخت در تهران
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، رسیدگی به این پرونده از زمانی آغاز شد که دختر جوانی به دادسرای ناحیه 34 رفت و پرده از راز یک واقعه هولناک برداشت.

 

دختر جوان با طرح شکایتی علیه یک پسر مدعی شد بهانه ازدواج اغفال شده است و از سوی این جوان مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.


دختر جوان در اظهاراتش عنوان کرد: با پسر جوانی از طریق خانمی آشنا شدم. خانه مان در یک محله بود و آن خانم که شهرزاد نام داشت مدعی شد مهدی قصد ازدواج با دختر خوبی را دارد و شهرزاد نیز مرا با او آشنا کرد.


وی ادامه داد: جهت آشنایی بیشتر چند وقتی با هم رفت و آمد داشتیم و حتی در حضور خواهرم با او به جاهای مختلفی نیز برای تفریح می رفتیم.


این قربانی بخت برگشته مدعی شد یک روز در حال بازگشت از فشم به من گفت گاز خانه‌ام کثیف است و بیا آن را تمیز کن.


من هم حرفش را باور کردم و به خانه اش رفتم تا اینکه یکدفعه مرا به بهانه ای به اتاق خواب برد و مرا رو تخت خواب هل داد و بعد از آزار و اذیت من با وعده ازدواج مرا اغفال کرد و از شکایت منصرفم کرد.

 


وی ادامه داد: اما این تمامی ماجرا نبود و او بار دیگر نیز در اتاقی که در خانه اش تعبیه دیده بود به زور و کتک آزار و اذیتم کرد.
با طرح این شکایت پرونده ای در این زمینه تشکیل و به دستور بازپرس علی وسیله ایردموسی موضوع برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم آگاهی قرار گرفت.

 


پس از انجام تحقیقات تخصصی بالاخره صبح امروز پسر شیطان صفت بازداشت شد و برای انجام تحقیقات به شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 منتقل شد.


وی وقتی در برابر بازپرس پرونده قرار گرفت ماجرای تجاوز و آزار و اذیت را منکر شد و ادعا کرد از ابتدای امر و دوستی با شاکی به او گفته است من اهل ازدواج نیستم. 
در انتها با هماهنگی قضایی متهم در اختیار ماموران اداره شانزدهم آگاهی قرار گرفت.

ایران

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
بازپرس  |  شیطان صفت  |  پسر  |  حوادث  |  دختر  |  تهران  | 
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top