خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
 
کد خبر: 879781
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۰
مشاوران ترامپ، صلاحیت او برای ریاست جمهوری را تایید نمی کنند
شبکه فرانس 2 گزارش داد یک خبرنگار مشهور آمریکایی موفق شد به بهانه ای چند ماهی در کاخ سفید نفوذ کند و اطلاعات ارزشمندی درباره رفتار روزمره دونالد ترامپ به دست آورد.
ترامپ مشاوران ترامپ، صلاحیت او برای ریاست جمهوری را تایید نمی کنند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، بسیاری خواستار آنند که بدانند دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از یک سال قبل به این طرف چگونه روزش را در کاخ سفید می گذراند و برای کشورش و جهان تصمیم می گیرد. یک خبرنگار آمریکایی توانست در کاخ سفید نفوذ کند و اطلاعات دست اولی در این باب به دست آورد. اگرچه روش وی در این زمینه بحث برانگیز است اما نتیجه آن می تواند عبرت آموز باشد. مایکل وولف این خبرنگار است که به طور اختصاصی با خبر ساعت بیست شبکه فرانس 2 گفتگو کرده است.

 

فرانس 2 گزارش داد: این مرد توانسته است دونالد ترامپ را فریب دهد. وی به رئیس جمهور آمریکا این موضوع را القا کرد که در حال نوشتن کتابی در تحسین وی است. مایکل وولف هفت ماه را در کاخ سفید گذراند و در این مدت دسترسی اختصاصی به رئیس جمهور آمریکا و مشاورانش داشته است. وی بعد از این مدت حقایقی برای گفتن دارد.

 

وولف که کتاب "آتش و عصبانیت" را درباره ترامپ نوشته است، به فرانس 2 می گوید: در این مدت هفت ماهی که آنجا بودم، تقریبا تمام مشاوران اش رفتارش را به رفتار یک کودک تشبیه می کنند. و جالب است که تمامی آنها عقیده دارند که دونالد ترامپ برای کار ریاست جمهوری آمریکا صلاحیت ندارد.

 

فرانس 2 گزارش داد: وقتی قرار است در کاخ سفید تصمیمی الزامی گرفته شود، مشاورانش واقعا باید از تمام قوه تخیل و ابتکار عمل شان برای هدایت رئیس جمهور آمریکا به سمت اتخاذ آن تصمیم کمک بگیرند. در واقع مشاوران بیش از آنکه از استدلال و منطق در این زمینه بهره ببرند، باید احساسات ترامپ را تحریک کنند. این مورد در زمانی که در سوریه از گازهای شیمیایی استفاده شد رخ داد.

 

مایکل وولف می گوید: مشاورانش نمی توانستند توجه وی را به این مشکل جلب کنند. وی اصلا تمایل نداشت حتی به آنچه که در سوریه می گذرد فکر کند. در نهایت مشاوران توانستند نظرش را به این موضوع جلب کنند، آن هم به این دلیل که دخترش مجموعه ای از عکس هایی از سوریه را به وی نشان داد که در آنها کودکانی نشان داده می شود که در اثر حمله شیمیایی در حال احتضار بودند. خلاصه ماجرایی بود و با همین عکس ها مشاوران توانستند رئیس جمهور آمریکا را به اتخاذ تصمیمی که خودشان می خواستند وادار کنند. مساله این بود که همواره باید می توانستید وی را به نحوی گول بزنید.

 

فرانس 2 گزارش می دهد: مایکل وولف کسی است که به استفاده از روش های بحث برانگیز شهرت دارد. در سال 2008 وی کتابی درباره روپرت مورداک نوشت. وی در آن زمان از همین روش گول زدن با طرح تعاریف از این میلیاردر استفاده کرد تا اعتمادش را جلب کند. در نهایت وی با این روش موفق شد افشاگری هایی درباره امپراتوری مورداک داشته باشد.

 

در مورد دونالد ترامپ، وی نخست نظر رئیس جمهور آمریکا را با انتشار مقاله ای گول زننده در هالیوود ریپورتر جلب کرد. نتیجه این شد که وولف به کاخ سفید راه یافت تا مشاهده کند با یک رئیس جمهور تنبل روبروست که بیشتر وقت اش را در آپارتمان اختصاصی اش سپری می کند تا در دفتر بیضی شکل که بیش از پنج ساعت در روز در آن کار نمی کند. وولف می گوید: اغلب تا ظهر وقت اش را در اتاق اش در حال تماشا کردن تلویزیون، توئیت زدن، دوباره تلویزیون تماشا کردن و تلفن زدن به دوست و فامیل می گذراند و اصلا کاری به عنوان اداره کشور به عنوان رئیس جمهور انجام نمی دهد.

 

به گزارش فرانس 2، مایکل وولف شاید برای اینکه کتابش بیشتر بفروشد در روایت واقعیات اندکی اغراق کند، اما آنچه وی درباره شخصیت خودبینانه دونالد ترامپ می گوید هیچکس را در واشنگتن متعجب نمی سازد. وولف در پاسخ به این سوال که آیا ترامپ می داند که آمریکایی ها از او راضی نیستند، می گوید: نه، ابدا. خودش فکر می کند شخصیتی جادویی دارد و کارش از هر جهت عالی است. وی قویا باور دارد که هر آنچه خوب و خیر است، به لطف عملکرد خودش است.

 

فرانس 2 افزود: رئیس جمهور آمریکا در مقطعی تصمیم داشت مانع از انتشار کتاب مایکل وولف شود، اما در نهایت از این تصمیم منصرف شد..

 

 

العالم

106

3 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

اونوقت چه کسی تایید می‌کنه صلاحیت این زردک رو؟

پاسخ

۰

۰

صالحیت جنسی هم نداره؛ ممکن به هر کسی حمله کنه!

پاسخ

۰

۰

ترامپ یه احمق به تمام معناست

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top