خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۸ الأحد ١٧ رجب ١٤٤٠ Sunday, March 24, 2019
 
کد خبر: 881046
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۲/۴ - ۲۲:۳۰
چمدان مسافران در فرودگاه آتاتورک ماند!
پرواز ۶۶۰۴ روز سوم اسفند از استانبول به تهران انجام شد، اما زمانی که مسافران به فرودگاه امام خمینی (ره) رسیدند، متوجه شدند که چمدان ‌آنها در فرودگاه آتاتورک جا مانده است.
فرودگاه چمدان مسافران در فرودگاه آتاتورک ماند!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، یکی از مسافران پرواز آتاتورک گفت: روز سوم اسفند با پرواز 6604 شرکت هواپیمایی آتا ساعت 23:10 از آتاتورک به سمت فرودگاه امام خمینی‌(ره) پرواز کردیم. وی گفت: زمانی که وارد فرودگاه امام خمینی (ره) شدیم متوجه شدیم که چمدان بسیاری از مسافران ناپدید شده و زمانی که علت از جامدان جویا شدیم، اعلام شد که احتمالاً چمدان‌های شما در فرودگاه آتاتورک جا مانده است.

این مسافر آتا ایر افزود: چمدان‌های 13 نفر از مسافران جا مانده بود و متأسفانه هیچ کس پاسخگوی ما نیست. وی اظهار داشت: اینجانب به همراه همسرم از استانبول به تهران آمده، سپس در پرواز تهران - شیراز به شهر خود برگردیم؛ در حالی که مدارک، سوئیچ ماشین و حتی سند ازدواج ما در چمدان بود و حال امکان اینکه با در هتل بمانیم، تا چمدان‌های ما که قرار است، ظاهراً تا یکی دو روز آینده بیاید تحویل بگیریم، زیرا سند ازدواج ما در چمدان جا مانده و امکان اخذ هتل هم نداریم.

این مسافر آتا ادامه داد: فعلاً رسیدی مبنی بر مفقود شدن چمدان‌ها دریافت کردیم، اما هیچ کس پاسخگو نیست، چه زمانی چمدان‌های ما برمی‌گردد. بنابراین گزارش، خبرگزاری فارس منتظر دریافت توضیحات شرکت هواپیمایی آتا درباره این پرواز و جا ماندن چمدان مسافران است.

فارس

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

چمدان آنها در فرودگاه آتاتورک جا مانده است.

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top