خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ الأحد ٧ ربيع الثاني ١٤٤٠ Sunday, December 16, 2018
 
کد خبر: 886256
نظرات: 6
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۲۲:۱۷
انتقاد تند خرازی از برجام
دبیر کل حزب ندای ایرانیان گفت: برجام روز توافق با برجام امروز، تفاوتی از زمین تا آسمان دارد.
خرازی انتقاد تند خرازی از برجام
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، سلسله نشست های حزب ندای ایرانیان با موضوع ساز و کارها و موانع تحقق عدالت اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران امروز دوشنبه 21 اسفندماه با حضور کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی و صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در محل دفتر این حزب برگزار شد.

 

صادق خرازی دبیر کل حزب ندای ایرانیان در ابتدای این نشست با اشاره به برجام و بدعهدی های آمریکا گفت: آنها با تصرف از ظرفیت های ما، از ما امضا گرفتند و با کاهش ظرفیت و کنترل موقعیت ما در حال تصرف حیاط خلوت ما هستند، برجام آن روز با برجام امروز تفاوت زمین تا آسمان دارد و تمام ظرفیت ها را در قالب برجام دارند می برند و برجام هیچ چیزی برای دفاع ندارد.

 

کاظم جلالی رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: برجام کار خوب و قابل دفاعی است و ما با منطق مذاکره کردیم و امروز آژانس بین المللی اتمی ما را تایید کرده است.
 

وی افزود: ما توانستیم صادرات نفت را از 5 کشور به 40 کشور برسانیم، برجام یک فواید حداقلی داشت، مقصر ما نیستیم یک آدم دیوانه و جنجالی مثل ترامپ سر کارآ مد، وی در اردیبهشت احتمالا قانون ایسا تمدید نکند و تمدید نکردن این قانون یعنی از بین رفتن برجام و ما با کارهای خود نشان دادیم که مشکل از ترامپ است و اگر بعد از عید برجام را تمدید نکند، از او جنازه باقی می ماند، حالا تقصیر چیست ؟! ما چه می توانستیم انجام بدهیم که نکردیم. 

 

باشگاه خبرنگاران

111

6 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

با سلام انهایی که کمی در مورد فروپاشی شوروی و اتحاد دولت‌های المان غربی و شرقی مطالعه دارند ،می دانند که قورباچف با اعتماد به غربی‌ها و رفت و امد انها به اتحاد جماهیر شوروی و دادن وعده و وعید‌ها و قول‌های انچنانی به قورباچف و شوارنادچه که دیگر زمان جنگ سرد تمام شد و ناتو دیگر نیازی به استمرار خود در کشور‌های تازه تاسیس شرق اروپا ندارد به اهداف خود دست یافتند و لی امریکا و دیگر کشور‌های غربی به وعده‌های خود عمل نکردند و ان را نادیده گرفتند ، چرا که اعتماد بی سابقه قورباچف به غرب امروز مشکلات بسیاری را به روس‌ها تحمیل کرده است که حتا نه تنها جنگ سرد و جنگ گرم نیز احتمال دارد بلکه ناتو در حال تسخیر مرز‌های روسیه است . برجام را باید نوعی تسلیم ایران در مقابل فشار‌های اقتصادی و نظامی ونیز پذیرفتن ادعا‌های غرب از خطر هسته ای بودن ایران معنی کرد ! و باید گفت که با برجام ، خوب بهانه به دست دشمنان کشور خود دادیم که با مانور دادن روی برجام زیاده خواهی کرده و جلوی هر گونه پیشرفت علمی را در ایران سد کنند .و غرب پرستان ایران هنوز هم که هنوزه برجام را یکی از فتوحات خود معرفی میکنند و دم از مذاکره منطقی میزنند و غافلند از اینکه با طرف زورگو و خونخوار که منافع خود رادر نابودی دیگران میداند و در مقابل چشمان میلیا رد‌ها انسان ، جنگ‌های مخرب در سوریه و عراق و لبنان و یمن ولیبی ووو .... راه میاندازد و از تروریست‌ها حمایت تسلیحاتی و لجستیکی میکند و با فیلم‌های نمایشی از کودکان دیگران را مقصر معرفی میکند و در حال بر پایی پایگاه‌های نظامی بزرگ در جهان و بویژه در مرز‌های ماست ،چگونه می‌توان با منطق مذاکره کرد ؟! و امروز کار بجایی رسیده که دولت‌های امارات و عربستان و بحرین و... نیز همسو با امریکا و انگلیس و دیگر کشور‌های غربی ایران را تهدید برای صلح جهانی معرفی میکنند !

پاسخ

۰

۰

ببند فکو

پاسخ

۱

۰

دیدید که خون ندادید فقط منافع ملت را دادید رفت .....!

پاسخ

۳

۱

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top