خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ الجمعة ٢١ ذو الحجّة ١٤٤٠ Friday, August 23, 2019
کد خبر: 887673
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۰:۲۰
نقشه شیطانی با چوبه ‌دار گره خورد
مردمسلح که شبانه به خانه زن آشنا حمله کرده و او را مورد آزار و اذیت قرارداده بود ، محاکمه و به اعدام محکوم شد.
هفت قاتل اعدامی در پای چوبه دار فعلا زنده ماندند! نقشه شیطانی با چوبه ‌دار گره خورد
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، چندی پیش زنی باحضور در پلیس آگاهی شهر ملارد از مرد آشنایی به اتهام تهدید به مرگ و آزار و اذیت شکایت کرد.

 

شاکی به افسر تحقیق گفت : مردی آشنای خانوادگی مان است . او یک روز از من خواستگاری کرد که من پاسخ منفی به درخواستش دادم . از آن زمان مدام برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد. مزاحمت های او تمامی نداشت. درخیابان مزاحمم می‌شد. چند بار خواستم به خاطر این مزاحمت‌هایش به کلانتری محله مان بروم و شکایت کنم که تهدیدم کردکه اگر شکایت کنم مرا به قتل می رساند. من هم از ترس جانم شکایت نکردم. او سایه به سایه در تعقیبم بود تا این که یک شب با تخریب پنجره خانه‌ام وارد شد .او سلاح داشت . با دیدن او شوکه شده بودم.

 

شاکی ادامه داد:نمی دانستم باید چه کار کنم. قدرت حرف زدن و حرکت نداشتم. او به سمتم حمله کرد. مرا کتک زد وکشان‌کشان به یکی از اتاق‌ها برد. او محبوسم کرد ، دهانم را بست و به زور و تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرارداد. می‌گفت اگر شکایت کنم دوباره بازمی گردد و این بار مرا به قتل می رساند. چند روز سکوت کردم تا این که نتوانستم این وضع راتحمل کنم و تصمیم گرفتم از شرور مسلح شکایت کنم.

 

با شکایت این زن جوان، مرد شیطان‌صفت تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که بعداز چند روز ماموران مخفیگاهش را شناسایی کردند و او بازداشت شد .

متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی شد و هرگونه تهدید و آزارو اذیت شاکی پرونده را انکار کرده و مدعی شد او دروغ می‌گوید و با این سناریوسازی می‌خواهد وی را به دردسر بیندازد.

 

متهم همچنان دروغ‌پردازی می‌کرد اما زمانی که در مواجهه حضوری با شاکی قرارگرفت بناچار اعتراف کرد.

 

مرد آزارگر به افسر تحقیق گفت : با شاکی آشنایی داشتم . من به او علاقه مند شده بودم اما او حاضر به برقراری ارتباط و حتی ازدواج با من نبود. من هم نقشه شومی را برایش به اجرا گذاشتم. یک روز سلاحی را که پیش از این خریده بودم ، برداشتم و شبانه به سمت خانه اش رفتم. وارد مجتمع محل زندگی اش شدم . چند ساعتی کشیک دادم و زمانی که متوجه شدم بیشتر ساکنان در آپارتمان حضور ندارند از این فرصت استفاده کرده و شبانه با سلاحی که داشتم پنجره اتاقش را تخریب کرده و وارد خانه او شدم. شاکی با دیدن من شوکه شده بود . می خواست فرار کند که کتکش زدم و فرصتی برای فرار به او ندادم. بعداز آزارو اذیتش ، وی را به مرگ تهدید کرده و فرار کردم.

 

با اعتراف‌های تکان‌دهنده مرد آزارگر، او روانه زندان شد . پرونده وی نیز با صدور جلب به دادرسی به شعبه 17 دادگاه کیفری استان تهران در شهریار ارسال شد و چند روز پیش متهم پرونده از زندان به دادگاه منتقل و محاکمه شد . او با اعتراف به جرایمش با تجدید قرارقانونی به زندان بازگشت . قاضی موسوی ، رئیس شعبه 17 دادگاه کیفری استان تهران ، مرد جوان را گناهکار شناخت و به اعدام محکوم کرد.

جام جم

110

کلیدواژه ها:
چوبه دار  |  شاکی  |  افسر  |  ازدواج  | 
مشاهده نظرات

به اتهام تهدید به مرگ و آزار و اذیت شکایت کرد

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:

مشاهده سایر نظرات

پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top