خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۸ الخميس ١٤ رجب ١٤٤٠ Thursday, March 21, 2019
 
کد خبر: 891522
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۱:۳۲
پرداخت وام ۴ میلیونی به بازنشستگان تا پایان فروردین
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: وام ضروری ۴ میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می‌شود.
صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت وام ۴ میلیونی به بازنشستگان تا پایان فروردین
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، عباس رشیدی مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری اظهار کرد: هفتمین مرحله اعطای وام ضروری ۴ میلیون تومانی اواخر فروردین ماه به ۲۵ هزار نفر از بازنشستگان پرداخت می‌شود.


وی در ادامه تصریح کرد: موضوع تامین نشدن بودجه مورد نیاز برای پرداخت وام ضروری فروردین ماه بازنشستگان صحت ندارد و خوشبختانه اعتبار لازم برای پرداخت این وام فراهم شده و مشکلی در خصوص واگذاری آن به بازنشستگان وجود ندارد.

مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری خاطرنشان کرد: ثبت نام و قرعه کشی از بازنشستگان برای دریافت وام ۴ میلیون تومانی در شهریور ماه سال گذشته انجام شد و متقاضیان در مهلتی که برای آن‌ها تعیین شده بود ثبت نام خود را انجام دادند. به نوشته باشگاه خبرنگاران، رشیدی یادآور شد: کارمزد وام ۴ میلیون تومانی که تحت عنوان وام ضروری به بازنشستگان پرداخت می‌شود،۴ درصد است و بازنشستگان به ترتیبی که در زمان ثبت نام و قرعه کشی اولویت بندی شدند، وام فوق را دریافت خواهند کرد.

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top