خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸ الاثنين ١٨ رجب ١٤٤٠ Monday, March 25, 2019
 
کد خبر: 893665
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۶ - ۱۷:۵۷
رادیو زمانه بازهم دروغ گفت؛
تحریف سخنان «ظریف» در آمریکا توسط رسانه‌های ضدانقلاب +عکس
سخنان ظریف با ترجمه غلط و تحریف رسانه های معاند همراه شد و سایت ضدانقلاب رادیو زمانه به گونه ای خبر را منتشر کرد که گویی ظریف اعتراف کرده که ایران باعث نابودی منطقه شده است.
ظریف تحریف سخنان «ظریف» در آمریکا توسط رسانه‌های ضدانقلاب +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، محمدجواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان که از روز پنجشنبه برای شرکت در اجلاس عالی رتبه صلح پایدار به نیویورک رفته است، در بامداد روز سه شنبه در شورای روابط خارجی آمریکا و با محوریت مسائل خاورمیانه و آینده برجام سخنرانی نمود.

 

ظریف در این سخنرانی درباره وضعیت منطقه خاورمیانه گفت: «نه ایران و نه عربستان نمی‌توانند قدرت هژمونیک بشوند و این یک حقیقت است؛ به عبارت بهتر، ما باید یک منطقه قوی داشته باشیم نه اینکه قوی‌ترین در منطقه باشیم. تلاش ها برای قدرتمند ترین بودن در منطقه باعث شده است که منطقه ای نابود شده را مشاهده کنیم.»

 

سخنان ظریف در شورای روابط خارجی آمریکا

 

اما این سخنان ظریف با ترجمه غلط و تحریف رسانه های معاند همراه شد و سایت ضدانقلاب رادیو زمانه به گونه ای خبر را منتشر کرد که گویی ظریف اعتراف کرده که ایران باعث نابودی منطقه شده است.

 

تحریف سخنان ظریف توسط سایت رادیو زمانه

 

این ترجمه غلط، واکنش روابط عمومی وزارت خارجه را در پی داشته و در اطلاعیه ای ترجمه غلط رسانه های ضد انقلاب را محکوم و اعلام کرد: "ظریف در نیویورک از حقوق مردم و کشور دفاع کرد".

 

با این حال رسانه های ضدانقلاب بار دیگر با توسل به دروغ و تحریف سخنان سعی در تخریب نظام جمهوری اسلامی داشتند که البته وزارت خارجه می تواند با انتشار به موقع ترجمه سخنان ظریف در محافل خارجی راه را برای اینگونه اقدامات ببندد.

 

107

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین خبر
Top