خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠ Monday, April 22, 2019
 
کد خبر: 894364
نظرات: 4
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۵
بازی با زنان در بیت‌العدل بهائیان!
آن‌ها در حالی مدعی برابری حقوق زن و مرد شده‌اند که در این فرقه ضاله، زن‌ها اجازه عضویت در حلقه اصلی سران را ندارند!
بهائیت بازی با زنان در بیت‌العدل بهائیان!
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، مبلغان فرقه ضاله بهائیت مدعی‌اند: «آئین بهائی تساوى کامل بین زن و مرد را از ضروریات پیشرفت هر جامعه می‌داند و بر این تکیه می‌کند که بانوان باید از حقوق و امکانات یکسان با مردان بهره‌‏مند باشند. انکار این تساوی، ظلم و ستم به نيمی از جمعيّت جهان است. حضرت عبدالبهاء می‌فرمایند: "برابری زن و مرد، حقیقتی مسلّم است."»

 

این ادعا در حالی از سوی مبلغان این فرقه ضاله ترویج می شود که در انتخابات "بیت العدل اعظم" (مقر اصلی سران این فرقه در سرزمین های اشغالی و تحت حمایت رژیم صهیونیستی) که به‌تازگی آخرین دوره‌اش برگزار شد، تنها مردان حق نامزد شدن دارند.

 

بنا بر تعالیم بهائیت، عضویت بیت العدل اعظم فقط مخصوص به مردان است.

 

مبلغان ارشد بهائی در توجیه این تناقض می گویند: «اگرچه این موضوع ممکن است تعجب‌برانگیز به نظر برسد، شرطی است که حضرت بهاءالله خود وضع نموده‌اند و حضرت عبدالبهاء توضیح داده‌اند که حکمت آن در آینده درک خواهد شد!»

 

آینده ای که پس از گذشت سال ها از ایجاد این فرقه ضاله توسط انگلیسی ها، هنوز فرا نرسیده است!

 

در نصوص بهائی تأکید بر این است که تصمیمات هیئت 9 نفره بیت العدل اعظم، به الهامات روح القدس ملهم است و خالی از هرگونه خطا می‌باشد!

 

جالب است که به رغم این تناقض تبعیض‌آمیز، فرقه ضاله بهائیت به‌شدت از سوی غربی ها و مدعیان دفاع از حقوق زنان تبلیغ و ترویج می‌شود که خود از طنزهای روزگار ماست.

 

106

4 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

نگران این نباش چون اینم اکی میکنن دینی که ساختگی باشه قوانین ساختگی هم براش میارن مثل ازدواج پدر با دختر یا برادر با خواهر و.... که گفتن اگر طرفین راضی باشن اشکال نداره! و خیلی موارد چندش اوردیگه . بهاییت دین اول کاناداس! و بشدت داره تو یوتیوب و کشورهای مختلف تبلیغ میشه . حتی یه ویدیو از منظر شیعه یا مسلمانان در رد بهاییت وجود نداره به زبان انگلیسی ! فقط یه ویدیو از یک وهابی هست که کلا شیعیان و بهاییان و... رو همکاسه کرده و.... اونوقت معلوم نیست هزینه میلیاردی که بعضی‌ها بابت اسلام در کشور میگیرن صرف چه کاری میکنن ! مبارزه با عقاید الحادی و منحرفانه نه تنها در فارسی بلکه انگلیسی هم بشدت نیازه اما کسی نیست . خیلی از بندگان خدایی که بهایی هستند اعتقاد قلبی دارند این دین از طرف خداست! و جدا اینطور باور دارن . اینها رو باید تنها از طریق بحثهای منطقی و ادله کافی به هدایت کرد. زیرسوال بردن بحثهای اینچنینی هیچ کاری نمیکنه مثل این میمونه که بگید در اسلام مردها حق دارن ۴ زن داشته باشند اما زنها حق ندارند با بیش از ۱ مرد باشند! یا زن بدون اجازه مرد حق هیچ کاری حتی عمل شدن هم ندارد! و بیرون رفتن ! و..... اگر این حرفها یک مسلمان رو غیرمسلمان کرد این اشکالات شما هم یک بهایی رو غیربهایی میکنه! پس دقت نظر داشته باشید و حسابی بحث کنید .

پاسخ

۲

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top