خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ الاثنين ١٦ شعبان ١٤٤٠ Monday, April 22, 2019
 
کد خبر: 895806
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۹
از امضای کری تا تضمین موگرینی
هر آن چه مخالفان برجام راجع به آن نگران بودند اتفاق افتاد؛ اما باور اینکه راه را اشتباه رفته اند سخت بود و پر هزینه، در نتیجه تمام هم و غمشان شد توجیه و تفسیر که روح و جسم برجام از هم جداست و تا کنون نقض فاحشی صورت نگرفته است.
صبح با برجام و صبح بدون برجام از امضای کری تا تضمین موگرینی
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، دی ماه  سال 1394  زمان اجرای برنامه جامع اقدام مشترک در روزنامه های اصلاح طلب تیترهایی با یک مضمون مشترک منتشر شد؛ «تحریم تمام شد». در عوض جناح مقابل از بد عهدی و نقض پیمان و ... گفت، جواب این تذکر و دلسوزی شد وعده جهنم، انگ کاسبان تحریم، دلواپسان و...

 

روزنامه های 27 دی ماه 94

چند سالی گذشت، از آن روز به بعد هر چه مخالفان برجام راجع به آن نگران بودند کم کم رو می شد؛ اما باور اینکه راه را اشتباه رفته اند سخت بود و پر هزینه، در نتیجه تمام هم و غمشان شد توجیه و تفسیر که روح و جسم برجام از هم جداست و تا کنون نقض فاحشی صورت نگرفته است.

همین اواخر اما از اساس، منکر وعده و وعید هایی شدند که در بوق و کرنا کرده بودند، از طرف دیگر در عین اذعان به اینکه برجام حاصلی جز "هیچ" نداشته باز هم انگشت اتهام به سوی مخالفین رفت که اصلا شما کارهایی می کنید که آنها به تعهداتشان عمل نمی کنند. موشک و ارتش میخواهیم چه کار، بدهیم برود؛ تا برجام زمین نخورد.

 

روزنامه 19 اردیبهشت ماه 97

امروز، فردای خروج آمریکا از توافق هسته ای، بعد از حدود سه سال تجربه اما همان کسانی که امضای جان کری را تضمین می دانستند؛ این بار دست به دامن موگرینی شده اند و تیتر و عکس می زنند که اگر آمریکا نیست، اروپا که هست؛ انگار نه انگار که 5 سال پیش می گفتند با اروپا نمی شود مذاکره کرد، ما با خود کدخدا مذاکره می کنیم.

باردیگر طرفداران مذاکره با "کدخدا"دوباره شمشیر از رو بسته و دلسوزان این نظام و انقلاب را دلواپس می نامند تا دوباره قدم به همان راهی بگذارند که نتیجه ای جز "هیچ" ندارد.

 

212

 

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات

چه خیالات خوب و خوشی داشتند.

پاسخ

۰

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top