خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ الاثنين ١٢ جمادى الثانية ١٤٤٠ Monday, February 18, 2019
 
کد خبر: 896285
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۰
قهرمانی بانوان فوتسال ایران و محک راستی آزمایی مسیح علی نژاد +عکس
قهرمانی بانوان فوتسال ایران بار دیگر ثابت کرد حجاب برخلاف آنچه ضدانقلاب ادعا می کند مانع موفقیت های زنان نیست.
دختران فوتسال ایران قهرمانی بانوان فوتسال ایران و محک راستی آزمایی مسیح علی نژاد +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، تیم فوتسال بانوان جمهوری اسلامی ایران برای دومین سال پیاپی مقتدرانه قهرمان آسیا شد و پرچم غرورآفرین کشورمان را دوباره در اوج به رقص درآوردند.

 

بانوان فوتسالیست، با اقتدار و موفقیت خود مردم را خوشحال کردند و اردوگاه ضدانقلاب را در سکوتی سوال برانگیز فرو بردند.

 

 

 

 

پس از این سربلندی، به سرعت فضای مجازی پر شد از پیام های تبریک مردم. در این بین برخی پست ها، توئیت ها و ...با پیام های خاص خودنمایی می کرد.

 

عده ای از فعالان فضای مجازی با جهت گیری بجا و درست یادآور شدند آنچه ضدانقلاب القا می کند که حجاب مانع فعالیت های زن ایرانی و پیشرفت های اوست، کاملا نادرست است.

 

این قهرمانی در شرایطی به دست آمده است که بازیکنان سایر کشورها بدون الزام به حجاب و با داشتن تمامی امکانات و رزومه پرسابقه همگی در برابر توانایی زن محجبه ایرانی به زانو درآمدند.

 

 

 

 

واکنش مثبت کنفدراسیون آسیایی

کنفدراسیون آسیا هم در نوع خود واکنشی جالب داشت و با جادویی خواندن لحظات سرنوشت ساز بازی نوشت:"یک دقیقه جادویی سرنوشت فینال را مشخص کرد."


 

ضدانقلاب و فمنیست ها، ساکت و در برابر مردم ایران

در میان شادی مردم ایران اسلامی آنچه عیان بود سکوت اردوگاه ضدانقلاب بود.

 

رسانه های فارسی زبان که چیزی برای گفتن نداشتند، تنها به یک گزارش صرفا ورزشی روی تلکس خبری خود اکتفا کردند و اگر نبود اتهام همراهی نکردن با موفقیت و شادی مردم ایران به این اقدام حداقلی هم دست نمی زدند.

 

در لایه های پائین تر، شبکه فعالان مدعی حمایت از حقوق زنان، محافل روشنفکری، کمپین ها و طرفداران حضور زنان در ورزشگاه ها که از سوی اندیشکده های عمدتا آمریکایی شستشوی مغزی و ساپورت فکری می شوند، هم روزه سکوت گرفته اند.

 

حال ناخوش مسیح علینژاد

در سطحی ترین لایه هم به نظر می رسد مسیح علینژاد، عامل آمریکایی پروژه حیازدایی و ضدیت با حجاب اسلامی این روزها حال چندان مساعدی نداشته باشد چرا که ایستادن روی سکوی قهرمانی آسیا باطل السحر بسیاری از خواب های آشفته او برای زنان ایرانی شده است.

 

 

 

 

علینژاد هیچ گاه تمایلی نداشته موفقیت های زنان محجبه ایرانی در عرصه های علمی، مدیریتی و ورزشی را نشان دهد، چون این نکته گواهی می دهد برخلاف ادعاهای او، حجاب نه تنها مانعی برای زنان نیست بلکه موفقیت های آنها را تضمین و دوچندان می کند.

 

و بالعکس وی برای فریب چند دختر (دختران خیابان انقلاب یا دختران پنجاه هزار تومانی) که خود اعتراف کرده اند تراول های 50 هزار تومانی برای کشف حجاب شان دریافته کرده اند، حسابی سنگ تمام می گذارد و به لطف این خوش خدمتی، دلارهای آمریکایی را به جیب خود سرازیر می کند.

 

 

 

115

 

1 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top