خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠ Friday, March 22, 2019
 
کد خبر: 896311
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۰
آخرین وضعیت توزیع اقلام اساسی طرح ضیافت +نرخ مصوب
خلیلی گفت: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شش محصول اساسی و راهبردی با نرخ مصوب در طرح ضیافت ماه رمضان توزیع می شود.
کالا1 آخرین وضعیت توزیع اقلام اساسی طرح ضیافت +نرخ مصوب
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

 به گزارش سرویس اقتصادی جام نیـوز، حمیدرضا خلیلی مدیر کل دفتر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران درباره آخرین وضعیت توزیع اقلام اساسی طرح ضیافت ماه مبارک رمضان اظهار کرد: براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار شش محصول استراتژیک و راهبردی شامل برنج،شکر،روغن نباتی،تخم مرغ،گوشت قرمز و گوشت مرغ  در طرح ضیافت ماه رمضان توزیع می شوند.

 

وی افزود: در طرح ضیافت ماه رمضان امسال ،همانند سال های گذشته هماهنگی های لازم با پشتیبانی امور دام و بازرگانی دولتی برای توزیع اقلام اساسی و به تعادل رساندن قیمت ها در بازار صورت گرفته و‌سهمیه استان ها نیز تعیین شده است.

 

خلیلی با بیان اینکه وظیفه تنظیم بازار تامین کالا نیست،بیان کرد: با توجه به آنکه کار اصلی تنظیم بازار به تعادل رساندن قیمت هاست،بنابراین مدیریت توسعه بازرگانی جهاد کشاورزی استان تهران در راستای توزیع کالاهای اساسی اقدام به توزیع اقلام با نرخ مصوب می کند.

 

این مقام مسئول نرخ مصوب هر کیلو‌گوشت مرغ منجمد را ۶ هزار و ۲۰۰،گوساله مخلوط را ۲۵ هزار و هر شانه تخم مرغ  را ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان اعلام کرد و گفت: نرخ هر کیلو برنج بسته به ارقام مختلف از ۳ هزار و‌۹۰۰ تا ۵ هزار و ۶۰۰،شکر سفید ۲ هزار و‌۹۵۰ تا ۳ هزار و روغن نباتی؛ ۱۰ درصد کمتر از قیمت بازار در فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود.

 

به گفته وی توزیع اقلام‌اساسی با شروع ماه رمضان آغاز و تا پایان ماه ادامه دارد.

 

خلیلی ادامه داد: اقلام اساسی در طرح ضیافت به میزانی عرضه خواهد شد که قیمت ها در حد تعادل و مصوب سازمان حمایت باقی بماند.

 

مدیرکل دفتر تنظیم بازار جهاد کشاورزی استان تهران در توصیه ای به افراد گفت: از افراد تقاضا داریم که کالاهای اساسی و مورد نیاز خود را از میادین میوه و تره بار،تعاونی های مصرف محلی و کارگری و فروشگاه های زنجیره ای خریداری کنند تا با افزایش تقاضا در بازارهای دیگر نوسانی به وجود نیاید.

باشگاه

110

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top