خبرخوان جام نیوز
|
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸ الاثنين ٢٣ المحرّم ١٤٤١ Monday, September 23, 2019
کد خبر: 897230
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۲/۳۰ - ۱۵:۰۵
امام زمان (عج) در وقت ظهور چه یارانی می‌خواهند ؟
منتظران فرج بدانند آقا یارانی می‌خواهد که یک ذره در وجودشان حسادت و انانیت نداشته باشند و باید خیلی در این زمینه جلو بروند.
 ظهور امام  زمان  (عج)  در وقت  ظهور  چه  یارانی  می‌خواهند ؟
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیوز،  حسادت را اگر از بین ببریم غرق محبت می‌شویم و اگر غرق محبت شویم دعای فرج ورد زبانمان می‌شودکسی که حسادت نداشته باشد نسبت به ولایت عشق می‌ورزد. منتظران فرج بدانند آقا یارانی می‌خواهد که یک ذره در وجودشان حسادت و انانیت نداشته باشند و باید خیلی در این زمینه جلو بروند.

 

بعضی‌ها معلوم است که حسادت را مثل مرض بروز می‌دهند و کسی اصلا نمی‌فهمد این چیز بدی است. در زمان ظهور حضرت حسودان از بین نمی‌روند، اما می‌گویند الان تکان بخورید همه می‌فهمند شما مرضی دارید؛ و دچار خودسانسوری می‌شوند از بس همه حسادت را می‌فهمند، حسادت نسبت به ولیّ خدا زشت‌ترین حسادت است.

 

حسادت را اگر از بین ببریم غرق محبت می‌شویم و اگر غرق محبت شویم دعای فرج ورد زبانمان می‌شود، یک شب من در جبهه این دعا را برای رزمنده‌هایی که نصف آن‌ها شهید شدند می‌گفتم، امشب گفته اند این دعا را خیلی بخوانید و این دعا ناشی از یک محبت شدید نسبت به آقاست. محبتی که شما را دیوانه کرده و می‌گویید خدایا مواظب امام زمان (عج) باش، دستش برا بگیر، خدایا حمایتش کن، کمک کن تا ظهور کند و او بهره ببرد؛ در حالی که خدا خودش مراقب امامش هست و نیازی به گفتن ما نیست، اما از روی محبت شدید چنین می‌گوییم.

 

خبرنگاران جوان

2025

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top