خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ السبت ١٢ جمادى الأولى ١٤٤٠ Saturday, January 19, 2019
 
کد خبر: 897789
نظرات: 3
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۳ - ۱۰:۳۷
"کاربران اینستاگرام" ۶۳ درصد بیشتر از دیگران احساس بدبختی می‌کنند
نتایج مطالعه‌اى بر روى جوانان و نوجوانان نشان مى‌دهد که افسردگى و تشویش از عوارض عضویت در اغلب شبکه‌هاى اجتماعى است؛ "کاربران اینستاگرام" ۶۳ درصد بیشتر از دیگران احساس بدبختی می‌کنند.
اینستاگرام "کاربران اینستاگرام" ۶۳ درصد بیشتر از دیگران احساس بدبختی می‌کنند
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز، نتایج مطالعه‌اى بر روى جوانان و نوجوانان نشان مى‌دهد که افسردگى و تشویش از عوارض عضویت در اغلب شبکه‌هاى اجتماعى است اما این مشکل در میان کاربران اینستاگرام به طور ویژه برجسته است.

 

اینستاگرام بدترین شبکه اجتماعی از لحاظ تاثیرات منفی روی سلامت روان جوانان است و کاربران این شبکه اجتماعی بسیار بیشتر از کاربران دیگر شبکه‌ها احساس بدبختی می‌کنند.

 

شبکه‌هاى اجتماعى ممکن است سبب شود انتظارات افراد از خودشان افزایش یابد و سبب کاهش اعتماد به‌نفس شود؛ اینستاگرام که شبکه‌اى مبتنى بر عکس‌هاى شخصى است از نظر ایجاد حس بد نسبت به خود و تشویش، بدترین وضعیت را دارد.

 

پیشنهاد مى‌شود با توجه به فواید و ضرورت وجود شبکه‌هاى اجتماعى، سعى شود تمهیداتى براى کاهش آثار منفى آن اندیشیده شود به طور مثال دریافت اخطار در صورت حضور طولانى‌مدت در شبکه اجتماعى، وجود امکان تشخیص عکس‌هاى ادیت شده همچنین دادن آموزش‌هاى لازم در مدارس در زمینه شبکه‌هاى اجتماعى و فواید و مضراتش و توانمند کردن جوانان براى حفاظت از سلامت روانى‌شان در این شبکه‌ها.

 

تسنیم

115

 

3 نظر
کلیدواژه ها:
اینستاگرام  |  جوان  |  آموزش  |  شبکه  |  عکس  | 
نمایش نظرات

نقشه سعودی صهیونیستی بوسیله‌ی سلطان ممبرهای فیک برای ایران :کار سلطان ممبر فیک توییتر و اینستاگرام از کجا شروع شد ؟ او روزی به سینما می‌رود درحالیکه فیلم اصلا خنده دار نبوده می‌بیند چند نفر بر روی صندلی جلو سینما شروع به خندیدن می‌نماید و دست می‌زنند بعد از آن حرکت بقیه نیز شروع به خندیدن می‌نمایند درحالیکه آن فیلم اصلا خنده دار نبوده . بعد از پایان یافت فیلم او به تعقیب آن چند نفر می‌رود که می‌فهمد هر سه نفر از دوستان تهیه کننده فیلم بودند و تقریبا در تماس سانس‌های فیلم حضور داشته اند . بعد از آن سلطان ممبرهای فیک متوجه می‌شود که می‌تواند با ایجاد ممبرهای فیک در اینستاگرام و توییتر بر روی حوادث اجتماعی تاثیر گذار باشد و از این راه کسب درآمد نماید مثلا در انتخابات یکی از کشورهای اروپایی و هم در آمریکا حال او که در عرصه زندگی اش بیکار و فقیر بوده و همواره مورد استهزا دوستانش بوده یکی از پولدارترین افراد دنیا است

پاسخ

۲

۲

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top