خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٢ رجب ١٤٤٠ Tuesday, March 19, 2019
 
کد خبر: 898130
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۵ - ۲۱:۰۰
ماجرای خیابان نفت/ پشت پرده کینه سالومه از حسام+فیلم
اما از آن جایی که دروغ گوها کم حافظه می شوند، سیدنیا در یک برنامه دیگر نکاتی را درباره زندگی شخصی خود بیان کرد که نواب صفوی نیز پیشتر به آنها اشاره کرده بود، از جمله اینکه در تهران ساکن خیابان نفت بوده و همچنین اضافه وزن نیز داشته است.
حسام و سالومه ماجرای خیابان نفت/ پشت پرده کینه سالومه از حسام+فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
77.8% 22.2% بازدید

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز، شبکه های فارسی زبان بسیاری با پوشش آزادی، نشر اطلاعات، سرگرمی، طنز و ... به ترویج اباهه گری، سیاه نمایی، نا امید کردن مردم، نشر شایعات و اکاذیب، ایجاد شبهات مذهبی و ... می پردازند.

 

شبکه ماهواره ای من و تو از این دست شبکه ها می باشد که اگرچه در ظاهر به پخش برنامه های سرگرمی، مسابقه، طنز، مستند و ... در موضوعات اجتماعی، سیاسی ، فرهنگی، اقتصادی و ... می پردازد؛ اما با کمی دقت می توان متوجه شد که اهداف پشت پرده این برنامه ها چیست؛ اهدافی که شاید در ظاهر و روی آنتن هم انکار شده و نقطه مقابل آن به عنوان هدف معرفی شود.

 

اما اخیرا اتفاق تازه ای در این شبکه رخ داده و آن هم عقده گشایی شخصی یکی از مجریان شبکه در یکی از برنامه های هفتگی می باشد. "سالومه سیدنیا" که مجری یک برنامه طنز می باشد چندی پیش بازیگر نام آشنای عرصه بازیگری، "سید حسام الدین نواب صفوی" را به سخره گرفته و مطالبی را علیه ایشان مطرح کرد.

 

آقای نواب صفوی نیز در یک مصاحبه کوتاه پرده از این حرکت مجری شبکه من و تو برادشت و ضمن دادن نشانه هایی از زندگی شخصی «سیدنیا» در ایران اظهارات وی در شبکه من و تو را نشان از کینه ای قدیمی نسبت به خود دانست.

 

دیگر مجریان این شبکه معاند در اقدامی هماهنگ برای دفاع از سالومه با تمسخر و توهین به حسام نواب صفوی سعی کردند تا آبروریزی پیش آمده را حل و فصل کنند، لذا نواب صفوی را متهم به دروغگویی و دادن آدرس اشتباهی کردند.

 

 اما از آن جایی که دروغ گو ها کم حافظه می شوند، سیدنیا در یک برنامه دیگر نکاتی را درباره زندگی شخصی خود بیان کرد که نواب صفوی نیز پیشتر به آنها اشاره کرده بود، از جمله اینکه در تهران ساکن خیابان نفت بوده و همچنین اضافه وزن نیز داشته است. این اظهارات سالومه ضمن تطابق کامل با صحبت های پیشین حسام نواب صفوی نشان از صداقت این بازیگر توانمند ایرانی و همچنین دو رویی و دروغ گویی شبکه من و تو و مجریانش دارد.

 

ماجرای خیابان نفت

 

212

 

1 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین خبر
Top