خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 19, 2019
 
کد خبر: 898233
نظرات: 1
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۲:۰۹
مجری شبکه مسیحیت: اسلام؛ دلیل بی برکتی در ایران!
در پی حملات مجری شبکه مسیحی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر این مجری با هجمه علیه اسلام، آن را دلیل بی برکتی در ایران خواند!
کشیش رسول حیدری مجری شبکه مسیحیت: اسلام؛ دلیل بی برکتی در ایران!
به این مطلب امتیاز دهید
50% 50% بازدید

به گزارش جام نیوز؛ در پی حملات مجری شبکه مسیحی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر این مجری با هجمه علیه اسلام، آن  را دلیل بی برکتی در ایران خواند!

 

این مجری دست نشانده که دائماً در حال تخریب اسلام و نظام جمهوری اسلامی است بار دیگر در جملاتی سخیف اظهار داشت: مسیح دلیل تمام صلح، عشق، محبت و آرامش در دنیاست، و در مقابل باورهای دروغین مانند اسلام دلیل تمام بی برکتی ها در دنیا بخصوص در ایران است.

 

وی در ادامه اظهاراتش نظام اسلامی را دلیل جنگ و آشوب در دنیا خواند! و از بینندگانش درخواست کرد تا برای سرنگونی نظام اسلامی دعا کنند!

 

 

لینک خبر

 

به نظر می رسد این مجری دست نشانده غرب، چشمهایش را بر حقایق دنیا بسته و جنایات اربابان آمریکایی و صهیونیستی خود را نمی بیند که چگونه در فلسطین، عراق، سوریه و افغانستان به جان زنان و کودکان مظلوم و بی گناه مسلمان افتاده  و به راحتی دست به کشتار می زنند و حال آنکه این مجری، عامل فساد و جنگ و کشتار در جهان را به ایران و اسلام نسبت می دهد. که البته این هم عجیب نیست؛ چرا که افرادی از این دست که جیره و مواجیبشان را از اربابان صهیونیسیت خود دریافت میکنند طبیعی است که برای رضایت آنها خوش رقصی هایی اینچنینی انجام دهند.

 

114

 

1 نظر
کلیدواژه ها:
خبرهای داغ
نمایش نظرات

نه اینکه همه کشورهای مسیحی در خیر و برکت هستند ؟!

پاسخ

۲

۰

شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top