خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸ السبت ١٦ رجب ١٤٤٠ Saturday, March 23, 2019
 
کد خبر: 898365
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۷ - ۰۲:۵۲
خالی کردن جیب راننده با تعارف نسکافه مسموم
مرد میانسالی که به عنوان مسافر، خودروهای مختلف را دربست کرایه کرده و با تعارف بستنی و آبمیوه مسموم رانندگان آنها را مسموم می‌کرد، بازداشت شد.
دستبند خالی کردن جیب راننده با تعارف نسکافه مسموم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، مرد میانسالی که به عنوان مسافر، خودروهای مختلف را دربست کرایه کرده و با تعارف بستنی و آبمیوه مسموم رانندگان آنها را مسموم می‌کرد، بازداشت شد.

این مرد میانسال پس از دربست گرفتن خودرو و جلب اعتماد راننده، از وی درخواست می‌کرد برای صرف یک نوشیدنی یا بستنی کنار یک کیوسک توقف کند و زمانیکه از خودرو پیاده می‌شد، نسکافه یا بستنی را با قرصهای دیازپام مخلوط کرده و پس از بازگشت به خودرو، نوشیدنی یا بستنی مسموم را به راننده تعارف می‌کرد.

پس از اینکه راننده از حال می‌رفت، در یک مکان مناسب کارت بانکی، تلفن‌همراه و وسایل رانندگان را به سرقت می‌برد و متواری می‌شد تا اینکه در آخرین سرقت توسط مأموران بازداشت شد.

تاکنون چندین شاکی اعلام کرده‌اند توسط متهم مورد سرقت قرار گرفته‌اند، لذا قاضی رضوانی؛ بازپرس امور جنایی تهران با دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم در رسانه‌ها، از شهروندان خواست چنانچه فرد یا افرادی به این شیوه توسط متهم مورد سرقت قرار گرفته‌اند، برای طرح شکایت به اداره پلیس آگاهی یا شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کند.
 

تسنیم

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top