خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠ Wednesday, April 24, 2019
 
کد خبر: 901287
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۳۳
رژیم صهیونیستی از بادبادک به اندازه موشک‌ می‌ترسد!
نفتالی بنیت از وزرای صهیونیست با حمله به جوانان فلسطینی که از هواپیماهای کاغذی و آتش زا برای مقابله با اشغالگران استفاده می‌کنند، گفته است باید با آنان مانند عوامل شلیک موشک‌های القسام رفتار کرد.
بادبادک رژیم صهیونیستی از بادبادک به اندازه موشک‌ می‌ترسد!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس بین‌الملل جام نیـوز، نفتالی بنیت از وزرای صهیونیست با حمله به جوانان فلسطینی که از هواپیماهای کاغذی و آتش زا برای مقابله با اشغالگران استفاده می‌کنند، گفته است باید با آنان مانند عوامل شلیک موشک‌های القسام رفتار کرد.

اظهارات این مقام صهیونیست در حالی است که جوانان فلسطینی با به پرواز در آوردن هواپیماهای کاغذی آتش زا به سمت نیروهای اشغالگر که به راهیپمایان بازگشت و فلسطینی های ساکن اردوگاه ها حمله می کنند، خسارت زیادی به رژیم اشغالگر اسرائیل وارد آورده اند.

چشم های جوان فلسطینی در زندان های اسرائیل جا ماند

نیروهای اشغالگر اسرائیلی روز گذشته "حسان التمیمی" جوان 18 ساله فلسطینی را که در حالی آزاد کردند که در زندان های این رژیم بینایی خود را از دست داد.

عمومی التمیمی که از اهالی یک روستا در غرب رام الله است، گفت: برادرزاده اش چهار ماه پیش در حالی که بیمار بود به اتهام سنگ پرانی به سمت نیروهای اشغالگر دستگیر شد و به دلیل متوقف شدن روند درمان و عدم استفاده از دارو یک ماه پیش بینایی خود را از دست داد.او از کودکی دچار مشکلات کلیوی و کبدی بوده و رژیم غذایی و دارویی خاصی داشت، اما توقف مداوای او در زندان های اسرائیل سبب از دست دادن بینایی اش شد.

مسئولان اسرائیلی با آزاد کردن التمیمی قرار است او را در ماه آینده میلادی محاکمه کنند.

در همین ارتباط باشگاه "اسیر" فلسطین که یک نهاد غیردولتی است، اعلام کرد از مجموع شش هزار و 500 زندانی فلسطینی حدود هزار و 500 نفر از جمله 62 زن و 350 کودک بیمار هستند

ترس اسرائیل از رو شدن جنایات ضد بشری؛ استفاده از دوربین در مناطق اشغالی ممنوع

به موجب مصوبه جدید کمیته قانونگذاری کابینه رژیم اسرائیل استفاده فعالان فلسطینی و غیرفلسطینی از دوربین و تصویربرداری از تجاوزات اسرائیلی ها در مناطق اشغالی ممنوع اعلام شد.

 کمیته قانونگذاری کابینه اسرائیل قانون ممنوعیت استفاده فعالان فلسطینی و غیرفلسطینی از دوربین و تصویربرداری از تجاوزات اسرائیلی ها در مناطق اشغالی را تصویب کرد.

این در حالی است که اخیرا جنایت به شهادت رساندن "عبدالفتاح الشریف" در شهر الخلیل توسط دوربین ثبت شده بود.

هدف از این قانون نه فقط سرپوش گذاشتن بر جنایات هر روزه اشغالگران علیه فلسطینی ها بلکه محکومیت هر فعال مدافع حقوق فلسطینی و مبارزه با دوربین و مستندسازی به عنوان یکی از دشمنان جدی اسرائیل است زیرا واقعیت ها را برای جهانیان به تصویر می کشد.

به گزارش تسنیم، انتظار نمی رود این قانون مانع مانع ادامه فعالیت فلسطینی ها در به تصویر کشیدن جنایات رژیم اشغالگر و مستند سازی آن شود، زیرا آنان به اهمیت این اقدام و انتشار واقعیت ها و در نتیجه پیگرد قانونی و قضایی این رژیم واقف هستند، بنابراین این اقدام اسرائیل نتیجه ای ندارد جز رسوایی هرچه بیشتر آن در نقض حقوق بشر و آزادی بیان و فعالیت آزاد مطبوعاتی و به این ترتیب مقاومت در برابر این رژیم و تحریم آن در سطح داخلی، منطقه ای و بین المللی مشروعیت بیشتری پیدا می کند.


 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top