خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠ Thursday, February 21, 2019
 
کد خبر: 901427
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۸
درس وطن پرستی یک سلطنت طلب به اصلاح طلبان خودباخته +فیلم
جالب توجه است که چندی پیش امید دانا، از فعالان سلطنت طلب مقیم خارج، در برنامه خود در خصوص مذاکره دوباره با آمریکایی ها گفت که خدارا شکر که فردی دیوانه همچون ترامپ بر سر کار آمد تا باب مذاکرات مجدد با آمریکا بسته شود.
 اصلاح طلبان  درس وطن پرستی یک سلطنت طلب به اصلاح طلبان خودباخته +فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، چندی پیش عده ای از اصلاح طلبان در نامه ای به مقامات علی رتبه خواستار مذاکره مستقیم ایران با ترامپ و تضمین گرفتن از وی شدند.

 

این اظهار نظر ساده لوحانه برخی از اصلاح طلبان در خصوص مذاکره دوباره با آمریکا آن هم تنها پس از گذشت حدود 1 ماه از آخرین بدعهدی آنان در قبال برجام، با واکنش های فراوانی در داخل کشور همراه شد.

 

شاید مهمترین واکنش را نوبخت، سخنگوی دولت انجام داد و در این خصوص اظهار داشت: آنها که حرف از مذاکره با ترامپ می زنند عقل سیاسی ندارند.

 

اما جالب توجه است که چندی پیش امید دانا، از فعالان سلطنت طلب مقیم خارج، در برنامه خود در خصوص مذاکره دوباره با آمریکایی ها گفت که خدارا شکر که فردی دیوانه همچون ترامپ بر سر کار آمد تا باب مذاکرات مجدد با آمریکا بسته شود.

 

 

به نظر می رسد افراد ضد انقلاب همچون امید دانا نیز منافع ایران را بیش از برخی اصلاح طلبان که از برکت نظام جمهوری اسلامی به نان و نوایی رسیده اند می فهمد!

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top