خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
 
کد خبر: 901858
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۳ - ۱۸:۴۹
مقصر کیست؟! رامین حسین پناهی یا سران خوشگذران تجزیه طلب؟!
برخی از جوانان ایرانی در حالی به بهانه استقلال و تجزیه طلبی، کشور را ناامن می کنند که سران گروهک های آنها در آرامش کامل و در سواحل اروپا مشغول خوشگذرانی هستند.
عبدالله مهتدی و رامین حسین پناهی مقصر کیست؟! رامین حسین پناهی یا سران خوشگذران تجزیه طلب؟!
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، فرامرز دادرس، پژوهشگر و کارشناس اطلاعاتی مقیم فرانسه، در صفحه اجتماعی خود به بررسی جنجالی که اخیرا درباره رامین حسین پناهی، از اعضای گروهک های ضدانقلاب به راه افتاده، پرداخت.

 

دادرس که پیش از انقلاب از افسران گارد شاهنشاهی بود و بعد از انقلاب هم با مهاجرت به فرانسه، به یکی از نزدیکان شاپور بختیار تبدیل شد، در صفحه خود به انتقاد از سران گروهک های تجزیه طلب و ضد انقلابی پرداخته که در آسایش در کشورهای اروپایی مشغول عیش و نوش هستند و با تحریک جوانان ایرانی، ایران را ناامن می کنند.

 

دادرس نوشت:


مقصر کیست ؟ این جوان، رامین حسین پناهی ؟ یا آن دو رهبر قومی و قبیله ای ؟


این جوان به دلیل عضویت در حزب مسلح و تجزیه طلب کومله، در حین عملیات شبه نظامی زخمی و دستگیر  و چند تن از همراهانش در درگیری با ماًمورین دولت ایران کشته می شوند.


ولی آن دو رهبر! چهل سال است در سواحل عافیت در اروپا به گماشتگی برای آمریکا، اسرائیل ، اعراب و هر چه دشمن ایران است، مشغول عیش و نوش و مال اندوزی بسر می برند.


این روز ها همه از هر طیفی به حمایت از رامین پرداخته اند تا او اعدام نشود.


در همین زمان که این متن را می نویسم این دو رهبر، تجزیه طلب و در واقع ...! بی خیال از هر چه رامین و سرنوشت اوست به واشنگتن سفر کرده اند تا با پول و برنامه دولت ترامپ، برای هزارمین بار! دست به خیانت و جنایت بزنند و باز هم جوانانی مانند رامین را قربانی منافع شخصی و قبیله ای خودشان بکنند.


آیا روا می باشد که دلسوزان رامین، در کنار اقدام و حمایت از رامین، این دو خود فروش و مسبب جنایات را محکوم نمایند؟

 

عکس

 

106

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top