خبرخوان جام نیوز
|
پنج شنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ الخميس ١٥ جمادى الثانية ١٤٤٠ Thursday, February 21, 2019
 
کد خبر: 901880
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۳ - ۲۳:۱۰
اتصال صهیونیست ها و سعودی ها با خط آهن اسرائیل_عربستان!
کاتس در مصاحبه با روزنامه يديعوت احرونوت از این خط آهن بین اسرائیل و عربستان که قرار است از خاک اردن عبور کرده و به عربستان برسد سخن گفته بود.
عربستان اسرائیل اتصال صهیونیست ها و سعودی ها با خط آهن اسرائیل_عربستان!
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، طبق گزارش خبرگزاری سانا، یسرائیل کاتس وزیر ارتباطات و حمل و نقل رژیم صهیونیستی درباره آخرین اقدام اسرائیل و دولت سعودی در نزدیکی هرچه بیشتر بهم گفت: دولت به سوی رسیدن به توافق جهت ساخت خط آهن بین اسرائیل و عربستان گام برمیدارد.

این اقدام در راستای عادی سازی روابط  بین اسرائیل و عربستان صورت میگیرد.


کاتس در گفتگو با شبکه 12 اسرائیل  گفت: برنامه اي كه براي انجام آن با نخست وزیر نتانیاهو فعالیت میکنیم جایگاه اسرائیل را در منطقه تقویت میکند و کمک فراوانی به اقتصاد اسرائیل خواهد کرد.


پیش تر نیز کاتس در مصاحبه با روزنامه يديعوت احرونوت از این خط آهن بین اسرائیل و عربستان که قرار است از خاک اردن عبور کرده و به عربستان برسد سخن گفته بود.


قابل اشاره است که اکثر مقامات رژیم اشغالگر قدس و در راس آنها بنیامین نتانیاهو به صورت پی در پی بر وجود روابط در تمام زمینه ها با کشورهای عربی از جمله عربستان سعودی تاکید میکنند که رسانه های اسرائیلی از سفر ولی عهد عربستان محمد بن سلمان به اسرائیل سال قبل خبر دادند و به تازگی نیز روزنامه معاریف اسرائیل از ملاقات محمد بن سلمان و بنیامین نتانیاهو در اردن خبر داد.

 

 

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top