خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۸ الجمعة ١٥ رجب ١٤٤٠ Friday, March 22, 2019
 
کد خبر: 901986
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۴ - ۱۹:۲۰
کدام محبت؟!+ فیلم
برخی از دشمنان اسلام نیز با سوء استفاده از اعمال کسانی که هیچ ارتباطی با اسلام ندارند در پی این هستند تا خود را منادی محبت بنامد و اسلام را مروج خشونت معرفی کند. در حالی که هر از گاهی تشت رسواییشان از بام به زمین می افتد،
مسیحیت تبشیری کدام محبت؟!+ فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس دینی جام نیوز، هزار و اندی سال پیش در حالیکه جاهلیت سرگرم زنده به گور کردن دختران بود، پیامبری به رسالت رسید که به اقرار خودش برانگیخته شده بود تا مکارم اخلاق را به اتمام برساند.

 

این موضوع در مقام عمل نیز به اثبات رسید، کما اینکه فریقین نقل کرده اند که حضرت رسول در هنگام یکی از مهمترین اعمال عبادی اسلام که جنبه های سیاسی و اجتماعی هم دارد نیز محبت و رحمت را فراموش نکرده و هنگام گریه نوزاد یکی از نمازگزاران، نماز جماعت را سریعتر به پایان برد تا مادر بتواند به کودکش رسیدگی کند.

 

مهربانی حضرت نسبت به کودکان بارها و بارها تکرار شده است از بازی های کودکانه با آنان گرفته تا اینکه حتی در نماز هم مانع این نمی شدند که فرزندانشان در کنار ایشان باشند و گاها ایشان نیز در هنگام سجده نیز بر پشت حضرت سوار می شدند اما حضرت هرگز با تندی و عتاب با آنان برخورد نمی کردند.

علاوه بر این در اسلام تاکید زیادی بر تربیت فرزند صورت گرفته و به شدت از تنبیه بدنی کودک منع شده است.

 

امروزه اما تکفیری ها و سلفی ها که به نام داعش و طالبان نیز شناخته می شوند و بویی از اسلام نبرده اند، موجب این شده اند تا دشمنان و معاندین رحمانیت اسلام را زیر سوال ببرند.

از طرفی مسیحیت تبشیری نیز با سوء استفاده از اعمال کسانی که هیچ ارتباطی با اسلام ندارند در پی این است تا خود را منادی محبت بنامد و اسلام را مروج خشونت معرفی کند. در حالی که هر از گاهی تشت رسواییشان از بام به زمین می افتد، همانند این کشیش مسیحی که در هنگام غسل تعمید وقتی گریه نوزاد قطع نمی شود در مقابل دیدگان والدین کودک به صورت او سیلی می زند.

 

سیلی زدن کشیش مسیحی به صورت یک نوزاد

 

212

 

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top