خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
 
کد خبر: 902921
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۸:۰۰
تروریست هایی که رسانه های حامی داعش هم جرات حمایت از آنها را ندارند +عکس
در حالی که بی بی سی در راستای پروژه براندازی در ایران، در حمایت از علنی گروه های تروریستی کم نگذاشته اما هنوز جرات نکرده از منافقین حمایت علنی داشته باشد.
منافقین تروریست هایی که رسانه های حامی داعش هم جرات حمایت از آنها را ندارند +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، شبکه بی بی سی فارسی در حالی راه اندازی شد که سیاست اصلی آن از سوی مدیران انگلیسی اش، تلاش برای براندازی در ایران تعیین شد و گرچه همواره تلاش کرده پروژه براندازی نرم را پیگیری کند اما در مواقع خاص به حمایت رسمی از گروه های تروریستی که علیه جمهوری اسلامی اقدام می کنند، پرداخت.

 

مخوف ترین و مشهورترین گروه تروریستی که بی بی سی به حمایت از آن پرداخت، داعش بود؛ گروهی که در عراق و سوریه سر برآورد اما در حقیقت با هدف ضربه زدن به ایران راه اندازی شد.

 

بی بی سی برای حمایت از این گروه نه تنها خبرنگاران خود را به جاسوسی برای این تروریست ها گماشت ( بیشتر بخوانید )، حتی تلاش کرد تا چهره ایرانی هایی که متاسفانه به این گروه جنایتکار پیوسته اند، تطهیر کند ( بیشتر بخوانید ).

 

اما در میان تمام گروه های تروریستی که در ایران، اقدام به ترور و کشتار مردم کرده اند، بی بی سی هنوز جرات پیدا نکرده است تا از گروهک تروریستی منافقین حمایت علنی کند و حتی برخلاف پروژه داعش، خبرنگاران خود را برای انتقاد و تمسخر اعضای این گروهک کاملا آزاد گذاشته است؛ چرا که این گروهک با جنایات وحشیانه ای که علیه مردم بی گناه ایران انجام داده اند، منفورترین گروه در میان ایرانیان است.

 

پس از برگزاری نمایش منافقین در پاریس، خبرنگاران بی بی سی در توئیت های مختلف، از حضور افراد غیر ایرانی که به عنوان حامیان منافقین معرفی شده اند اما تاکنون نام ایران و حتی سازمان مجاهدین خلق (منافقین) را نشنیده اند، خبر داده و تاکید کردند که مقام های غبی هم تنها با دریافت مبالغ گزاف حاضر شده اند در این نمایش شرکت و سخنرانی کنند.

 

عکس/ توئیت بهمن کلباسی، خبرنگار بی بی سی در آمریکا

 

عکس/ رشته توئیت های رعنا رحیم پور، مجری بی بی سی

 

عکس/ توئیت هادی نیلی، خبرنگار بی بی سی در آمریکا

 

عکس/ توئیت علی همدانی، مجری بی بی سی

 

106

 

 

 

 

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top