خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠ Sunday, February 17, 2019
 
کد خبر: 903095
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۲۰:۰۷
منافقین؛ معشوقه های مغضوب غرب
سردرگمی غربی ها برای انتخاب سرکرده اپوزیسیون برانداز، به جنگی میان سلطنت طلب ها و منافقین تبدیل شده است.
رجوی و پهلوی / سلطنت طلب ها و منافقین منافقین؛ معشوقه های مغضوب غرب
به این مطلب امتیاز دهید
57.1% 42.9% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، در پی افزایش اختلافات میان منافقین و سلطنت طلب ها و ادعای حامیان رضا پهلوی مبنی بر اینکه غربی ها به فرزند شاه مخلوع برای سرکردگی ضدانقلاب تمایل پیدا کرده اند، مدتی است اعضای گروهک تروریستی منافقین در تماس با شبکه های مختلف اقدام به تهدید آنها می کنند.

 

این تماس ها پس از همایش نمایشی منافقین در پاریس و بی توجهی غربی ها، شدت بیشتری یافته است؛ مخصوصا شبکه های سلطنت طلب و حامی رضا پهلوی، مورد هجمه اعضای این گروهک قرار گرفته که البته با واکنش تند سلطنت طلب ها و توهین و فحاشی آنها مواجه شدند.

 

آخرین نمونه از این درگیری به برنامه یکی از سلطنت طلب ها به نام آرین وطن خواه بر می گردد که این مجری سلطنت طلب در واکنش به تماس های منافقین، با اشاره به جنایات این گروهک تروریستی، ضمن تاکید بر منفور بودن منافقین نزد مردم ایران، با اشاره به حجاب نمایشی و بدون اعتقاد اعضا و سران زن این گروهک، آن را یکی از دلایل اصلی بی اعتنایی غربی ها به منافقین برای سرکردگی ضدانقلاب دانست.

 

این بی اعتنایی در حالی است که منافقین خدمات فراوانی برای پیشبرد اهداف آنها انجام داده اند؛ از جاسوسی و مزدوری گرفته تا قتل و جنایات وحشیانه.

 

گرچه در همایش منافقین چهره های سیاسی غربی حضور داشتند اما به غیر از چند آمریکایی تندرو و نزدیک به ترامپ، بقیه چهره ها غالبا افراد بازنشسته و یا شخصیت های نه چندان مهم غربی بوده اند؛ موضوعی که گویا خشم سران این گروهک را برانگیخته است.

 

بخش نمایشی گردهمایی امسال تروریست ها در پاریس هم آنقدر مضحک بود که حتی رسانه های آمریکایی به تمسخر آنها پرداخته و در گزارش های مختلف به اجاره ای بودن به اصطلاح حامیان این گروهک پرداختند؛ حامیانی که نه نامی از ایران شنیده بودن و نه نامی از مجاهدین (منافقین).

 

نمایش امسال منافقین آنقدر ضعیف و مضحک بود که حتی خبرنگاران بی بی سی که وظیفه اصلی آنها، حمایت از گروه های تروریستی و مخالف جمهوری اسلامی است، همراه با رسانه های آمریکایی و سلطنت طلب ها به انتقاد و تمسخر منافقین پرداختند.

 

عکس/ توئیت یکی از مجریان بی بی سی

 

106

 

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top