خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ الجمعة ١٠ المحرّم ١٤٤٠ Friday, September 21, 2018
 
کد خبر: 903198
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۷:۰۲
واکنش تند احسان کرمی از تهمت به سلبریتی‌ها
احسان کرمی مجری، بازیگر، با انتشار مطلبی از دروغ گفتن رسانهها شاکی شد.
 احسان  کرمی واکنش  تند  احسان  کرمی  از  تهمت  به  سلبریتی‌ها
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز،  احسان کرمی مجری، بازیگر، با انتشار مطلبی از دروغ گفتن رسانهها شاکی شد.کرمی با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: چرا انقدر راحت دروغ میگویید؟! شما از کى تا به حال دنبال بهانه براى فیلترینگ اینستاگرام Instagram هستید؟ شما که بهانه نمیخواهید. فیلتر کنید اما تهمت نزنید. به خدا از این سلبریتى ها در همه جاى جهان حسن استفاده را میبرند.

 

چرا انقدر از آنها میترسید؟ در همین زلزله کرمانشاه خدا وکیلى شما بیشتر کار کردید یا آنها؟آن هم کار بى توقع. چه نفعى براى شما دارد که مردم را در مقابل سلبریتى ها قرار دهید؟ کدام شما یک دهم على دایى و جواد خیابانى و بهرام رادان و الهام پاوه نژاد و کامکار ها و دهها هنرمند Artist و ورزشکار دیگر براى مردم کار کرد؟ اسم ببرید.

 

پول در حساب کدامیک از این عزیزان مانده؟ اسم ببرید. چرا به این بهانه به دنبال فیلترینگ اینستاگرام هستید؟ چه ربطى دارد؟! مگر نمیگویید بعضى از سلبریتى ها پول مردم را دپو کرده اند؟ چرا قانونا و فورا برخورد نمیکنید و میروید سراغ اینستاگرام؟! خداى ناکرده اگر باز هم اتفاقى در گوشه اى از این سرزمین پیش بیاید باز هم همین سلبریتى ها بدون اینستاگرام و تلگرام Telegram و فیلترشکن میتوانند در خیابان راه بروند و از مردم کمک بگیرند. زلزله بم فراموشتان شده؟! مقبولیت اجتماعى را شما به کسى نداده اید که بتوانید با دروغ و تهمت آنرا بگیرید.آن دنیا چه جوابى دارید بدهید؟ گناه کبیره میدانید چیست؟ شما صداى مردمید؟ این صداى مردم است؟ میدانید فرق ما و شما چیست؟ ما صدایشان را بدون فیلتر میشنویم و شما با فیلتر.

 

 

رکنا

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز

ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top