خبرخوان جام نیوز
|
سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ الثلاثاء ١٣ جمادى الثانية ١٤٤٠ Tuesday, February 19, 2019
 
کد خبر: 903984
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۰۰:۲۴
پشت پرده فیلم جنجالی آقای شیرازی+ عکس و فیلم
پخش شدن نسخه اصلی سخنرانی از طرف همان کسانی که نسخه تقطیع شده را در فضای مجازی منتشر کرده بودند و عذر خواهی آنان از فرقه شیرازی  نشان از این دارد که پشت پرده توافقاتی صورت گرفته مبنی بر اینکه فرقه شیرازی به فعالیت علیه ایران و ارزشهای واقعی اسلامی، جدی تر از گذشته ادامه دهد.
صادق شیرازی پشت پرده فیلم جنجالی آقای شیرازی+ عکس و فیلم
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، در میانه اسفند ماه سال گذشته جمهوری اسلامی بعد از هشدارها و تذکرات فراوان و پس از اینکه حسین شیرازی در صحبت های خود شهدا و دفاع مقدس را مورد توهین و هجمه قرار داد و با تبرئه صدام جنایتکار، ایران را مسبب جنگ تحمیلی دانست. نیرو های حافظ امنیت و آرامش کشور اقدام به دستگیری فرزند سید صادق شیرازی نمودند و بعد از مدت کوتاهی با اخذ تعهد  ایشان را آزاد نمودند.

 

آزادی فرزند سید صادق شیرازی

 

فرقه شیرازی که از این اقدام جمهوری اسلامی احساس خطر کرده بودند، از هجمه ها و اقدامات خود علیه حکومت ایران کاسته و سرگرم مسائل حاشیه ای شدند.

 

این عقب نشینی شیرازی ها به مذاق لندن نشینان خوش نیامده  و با تقطیع قسمتی از سخنان صادق شیرازی که مطالبی را در مورد بانوان و به نقل از یکی از فلاسفه مشهور گفته بود، به نام وی منتشر کردند و با استفاده از توان صفحات و کانال های ضد انقلاب که در اختیار دارند به نشر آن پرداختند.

 

پخش کلیپ تقطیع شده، توسط صفحات ضد انقلاب  

 

این حرکت علیه فرقه شیرازی بدین سبب بود تا به آن ها بفهمانند، حمایت مالی که از آنان صورت می گیرد تنها و تنها در صورتی است که ایشان بر علیه جمهوری اسلامی فعالیت کنند و اگر غیر از این باشد به راحتی پروژه تخریب و جایگزینی آنان  کلید خواهد خورد.

 

اما عوض شدن به یکباره اوضاع و پخش شدن نسخه اصلی سخنرانی از طرف همان کسانی که نسخه تقطیع شده را در فضای مجازی منتشر کرده بودند و عذر خواهی آنان از فرقه شیرازی  نشان از این دارد که پشت پرده توافقاتی صورت گرفته مبنی بر اینکه فرقه شیرازی به فعالیت علیه ایران و ارزشهای واقعی اسلامی، جدی تر از گذشته ادامه دهد.

 

تکذیب گسترده کلیپ توسط همان صفحات پخش کننده!

 

 

نکته جالب توجه که گمانه زنی ها را برای توافق پشت پرده پر رنگتر می کند، هجمه رسانه های ضد انقلاب علیه جریان های حامی نظام جمهوری اسلامی و متهم کردن آنان به پخش سخنان تقطیع شده صادق شیرازی می باشد. این در حالی است که این رسانه ها نه تنها اقدام به پخش این کلیپ نکردند بلکه حتی استفاده از چنین حربه های غیر اخلاقی در فضای رسانه و غیر آن را تقبیح کرده و می کنند.

 

پشت پرده فیلم جنجالی آقای شیرازی

 

 

212

 

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top