خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۸ الأربعاء ٢١ ذو القعدة ١٤٤٠ Wednesday, July 24, 2019
 
کد خبر: 904449
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۷
دعوت به وطن فروشی توسط عرفان ثابتی لیدر مبلغ بهائیت
دفاع از خاک و وطن یک تعصب میهن پرستانه، تاسف آور و دردناک است.
عرفان ثابتی در برنامه من و تو دعوت به وطن فروشی توسط عرفان ثابتی لیدر مبلغ بهائیت
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش جام نیوز، عرفان ثابتی از مبلغین نام آشنای بهائیت است و تریبون‌های گوناگونی از انگلستان و شبکه‌های معلوم‌الحال آن، در اختیارش قرار داده می‌شود.

 

وی با حضور در برنامه‌های مختلف شبکه‌هایی چون BBC، manoto و... نقشه‌های بهائیت را به طُرُق مختلف به خورد مخاطبان می‌دهد.

 

این فرد اخیراً در یکی از برنامه‌های شبکه هتاک manoto که سابقه سیاهی در توهین به ایران و ایرانیان دارد، سخنانی در بیهودگی دفاع از استقلال، دعوت به وطن‌فروشی، اظهار نظر در مورد مواد آموزش درسی کودکان و... ارائه کرده است. سخنانی که در بردارنده برخی اهداف بهائیت پیرامون باز کردن راه نفوذ و خیانت‌پیشگی است، چیزی که در سرتاسر تاریخ این فرقه قابل مشاهده می‌باشد.

 

 

 وی در بخشی از سخنانش اینطور گفت: "این خیلی تأسف‌آور و دردناک است که حتی کسانی که تعلّقات دینی خاصی ندارند، تعصب میهن‌پرستانه‌ ای داشته باشند به نحوی که حاضر باشند برای آنچه که اسمش را دفاع از خاک می گذارند خون بریزند."

 

مفهوم کوته‌نظرانه این جمله آن است که مثلاً اگر صدام یا داعش به کشور حمله می‌کند، یک مشت خاک چه ارزشی دارد؟! بگذار این خاک را تصرف نماید و عِرض و آبروی مردم آن را به یغما ببرد. این در حالی است که ثابتی و جریانی که این شخص در حال تبلیغ آن است از تبعاتی که به اسارت گرفتن مردمان بر جسم و روحشان دارد، حرفی نمی‌زنند.

 

بهائیت بی‌غیرتی و بی‌شرمی را به نهایت رسانیده و با لاپوشانی تعصبات وحشیانه‏ی سران خود که می‌گویند: ‌«ای بهائیان! بر مؤمنین به خدا (بهاءا...) و آیاتش (کلام او)، اَبر رحمت و بر منکرین و مخالفین، عذاب حتمی باشید»(1) یا «بر دشمنانم شعله‌ی آتش باش و برای دوستانم، کوثر بقاء»(2) دم از لزوم عدم‌ تعصب، آن هم برای دفاع از خانه و خانواده می‌زنند و راه بازکن استبداد و استعمار اربابان قدرت‌طلب خود هستند.

 

رونوشت :

 

1. حسینعلی نوری، مجموعه الواح مبارکه،چ 1، 137 بدیع، ص 216.

2. افنان مهری، نفحات فضل، 144 بدیع، ص 16؛ حسینعلی نوری، لوح احمد.

کلیدواژه ها:
پربیننده سرویس
آر اس اس ادامه
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
داغ شده های سرویس
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
آخرین خبر
Top