خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ الأربعاء ١٨ المحرّم ١٤٤١ Wednesday, September 18, 2019
کد خبر: 907318
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۶:۲۸
کعبی:
سرمربی سپیدرود می‌خواهد با کنار گذاشتن من توهین‌هایش به هواداران را کمرنگ کند
بازیکن تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت:نمی دانم سرمربی تیم چقدر زود یادش رفته که در همان جلسه سراغ من را می گرفت اما اگر می خواهند موضوع توهین هایش به هواداران سپیدرود را با کنار گذاشتن من کم رنگ کند به خودش مربوط است.
حسین کعبی سرمربی سپیدرود می‌خواهد با کنار گذاشتن من توهین‌هایش به هواداران را کمرنگ کند
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس ورزشی جام نیـوز، حسین کعبی، در خصوص آخرین شرایطش بعد از کنار گذاشته شدنش از سپیدرود رشت اظهار داشت:من روز گذشته حرف هایم را زدم و امروز برخلاف میلم باید پاسخ برخی ادعاهای مطرح شده را بدهم. اما قبل از آن باید بگویم که این آخرین مصاحبه من تا تکلیفم را مشخص کند.

 

وی افزود:خدا را شکر هم مشخص شد که مشکلی در کمیته اخلاق نداشتم و آنجا خیلی محترمانه با من صحبت کردند. سرمربی تیم در برنامه 90 مدعی شد که قبل از حضورش در رشت من قراردادم را امضا کرده بودم یعنی اگر زودتر آمده بودند تصمیم دیگری می گرفتند. اما حالا جهت یادآوری باید بگویم که حتما در روز معارفه شان یادشان هست که گفتند «حسین  تو رضا مهدوی بزرگان تیم هستید و باید تیم را امسال جمع کنیم چون کار سختی داریم».

 

کعبی در ادامه به فارس گفت:نمی دانم سرمربی تیم چقدر زود یادش رفته که در همان جلسه سراغ من را می گرفت. به هرحال اگر می خواهد موضوع توهین هایش به هواداران سپیدرود را با کنار گذاشتن من کم رنگ کند به خودش مربوط است. ایشان اگر یک ماهه به رشت آمده من سه سال است که اینجا هستم و هواداران بهترین قاضی خواهند بود. حرف های نزده را همیشه می توان زد و یک روز هواداران سپیدرود همه چیز را متوجه می شوند.اگر چه اکثرشان متوجه همه اتفاقات هستند. به هرحال اگر روی خط برنامه نود نیامدم به خاطر آرامش تیمم بود.

 

وی در پایان گفت: از بچه‌های تیم و به خصوص بزرگترها تشکر می کنم که روز گذشته وقتی آقای ناظمی برگه اخراجم را داد به خاطر من از اتوبوس پیاده شدند که اعتراض شان را نشان دهند اما من از آنها خواهش کردم که سوار اتوبوس شوند و به تمرین بروند. به هرحال من یک بازیکن حرفه ای هستم و با تصمیم باشگاه کنار آمدم و حالا انتظار دارم که هر چه زودتر تکلیفم را مشخص کنند و با خارج کردن نام من از لیست، زمان کافی برای جذب بازیکن و تقویت تیم داشته باشند.

 

451

آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
پایگاه خبری تحلیلی جام نیوز
ارتباط با ما درباره ما ارسال مطلب RSS نسخه متنی آرشیو
Top