خبرخوان جام نیوز
|
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ الأربعاء ١٨ شعبان ١٤٤٠ Wednesday, April 24, 2019
 
کد خبر: 908682
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۹:۰۲
« آئین نامه شأن و منزلت بازنشستگان » اصلاح می‌ شود
مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از اصلاح آئین نامه شأن و منزلت بازنشستگان و ارتقای خدمات مورد ارائه به بازنشستگان خبر داد.
بازنشستگی « آئین نامه  شأن  و منزلت  بازنشستگان »  اصلاح  می‌ شود
به این مطلب امتیاز دهید
0% 0% بازدید

به گزارش سرویس گوناگون جام نیـوز،   زهرا زاده غلام مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری  اظهار داشت: مقرر شده بود تا بازنشستگان با ارائه کارت‌  منزلت های خود خدمات مختلفی را دریافت کنند، اما در حال حاضر کارت منزلت بازنشستگان تنها جنبه کارت شناسایی آن‌ها را دارد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: گاهی خود بازنشستگان از کارت منزلتی که در اختیار دارند به عنوان کارت مذلت  یاد می‌کنند و معتقدند که صدور این کارت تغییری در وضعیت بازنشستگان و خدمات مورد نیاز آن‌ها ایجاد نکرده است.

 

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری افزود: تعریف دقیق خدمات فرهنگی-اجتماعی بازنشستگان در صدور و ارائه کارت‌های منزلت مغفول مانده است، به همین منظور درصدد هستیم آئین نامه شأن و منزلت بازنشستگان که مصوب سال 844 است را اصلاح کنیم و این موضوع را مورد توجه قرار دهیم.

 

زاده غلام تاکید کرد: با تغییر مفاد آئین نامه شأن و منزلت بازنشستگان امکان ارائه خدمات مناسب فرهنگی و اجتماعی مورد نیاز بازنشستگان فراهم خواهد شد و اهداف صندوق بازنشستگی صدور کارت منزلت، در راستای ارائه خدمات بهتر به این افراد هم با این اقدام فراهم می شود.

 

وی همچنین گفت: در نظر سیستم مدیریتی فعلی صندوق بازنشستگی کشوری، موضوع افزایش خدمات فرهنگی و اجتماعی مورد ارائه به بازنشستگان در دستور کار مدیران و معاونان این مجموعه قرار دارد و ارتقای خدمات جزء اهداف و اولویت های اصلی صندوق است.

 

خبرنگاران جوان

2025

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top