خبرخوان جام نیوز
|
یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ الأحد ١١ جمادى الثانية ١٤٤٠ Sunday, February 17, 2019
 
کد خبر: 909072
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۹
رنگ عوض کردن «تاج زاده» پس از اثبات ناکارآمدی اصلاح طلبان در دولت و مجلس +عکس
مصطفی تاج زاده که در 29 اردیبهشت 96، انتخابات را انتصابات خاتمی و آن را یک پیروزی ملی می دانست در 19 مرداد 97 علت مشکلات به وجود آمده برای کشور و مردم را که در نتیجه بی تدبیری های اصلاح طلبان به وجود آمده، فیلتر نظارت شورای نگهبان و عدم وجود انتخابات آزاد دانست!
تاج زاده رنگ عوض کردن «تاج زاده» پس از اثبات ناکارآمدی اصلاح طلبان در دولت و مجلس +عکس
به این مطلب امتیاز دهید
33.3% 66.7% بازدید

به گزارش جام نیوز، جریان اصلاح طلب از ابتدای انقلاب تا کنون به جز دوره ای 8 ساله، همواره بر راس قوه مجریه کشور قرار داشته و از بیشترین اختیارات برخوردار بوده است اما در همین حال خود را قربانی شورای نگهبان دانسته و خواستار انتخابات آزاد در کشور می باشد!

 

این مواضع طلبکارانه اصلاح طلبان کماکان ادامه دارد آن هم در حالی که انتخابات سال های 94 و 96 با پیروزی آنان همراه بود. مصطفی تاج زاده که در بین کاربران فضای مجازی به سرطان اصلاحات شهرت پیدا کرده است یکی از افرادی است که روزگاری از پیروزی لیست خاتمی خوشحال بوده و امروز که ناکارآمدی آنان مشخص شده آن را نتیجه گزینش شورای نگهبان می داند!

 

مصطفی تاج زاده که در 29 اردیبهشت 96، انتخابات را انتصابات خاتمی و آن را یک پیروزی ملی می دانست در 19 مرداد 97 علت مشکلات به وجود آمده برای کشور و مردم را که در نتیجه بی تدبیری های اصلاح طلبان به وجود آمده،  فیلتر نظارت شورای نگهبان و عدم وجود انتخابات آزاد دانست!

 

توئیت های تاجزاده پس از پیروزی در انتخابات 96

 

توئیت تاجزاده پس از ناکارآمدی های دولت و مجلس

 

عدم مسئولیت پذیری و مقصردانستن دیگران در به وجود آمدن مشکلات از ویژگی های بارز اصلاح طلبان است که در طول سال های پس از انقلاب همواره تَکرار می شود.

0 نظر
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top