خبرخوان جام نیوز
|
شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ السبت ١٧ جمادى الثانية ١٤٤٠ Saturday, February 23, 2019
 
کد خبر: 909242
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۶
سی ان ان؛
تحریم های آمریکا علیه ایران می تواند دلار را به خطر بیاندازد
به خاطر اینکه آمریکا تنها کشوری است که بدنبال انجام تحریم ها علیه ایران است، این امر می تواند ارزش دلار آمریکا را به خاطر بیندازد و حتی بسیاری از کشورهای را در تجارت با آمریکا دلسرد کند و یا حتی بسیاری از کشورها در مبادلات خود ارزی جایگزین برای دلار انتخاب کنند.
فرید زکریا تحریم های آمریکا علیه ایران می تواند دلار را به خطر بیاندازد
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، فرید زکریا تحلیل گر سی ان ان در گزارشی به تحریم های یک جانیه آمریکا علیه ایران وفشار برای متقاعد کردن دیگر کشورها اشاره کرد و نوشت: به خاطر اینکه آمریکا تنها کشوری است که بدنبال انجام تحریم ها علیه ایران است، این امر می تواند ارزش دلار آمریکا را به خاطر بیندازد و حتی بسیاری از کشورهای را در تجارت با آمریکا دلسرد کند و یا حتی بسیاری از کشورها در مبادلات خود ارزی جایگزین برای دلار انتخاب کنند.

 

وی افزود: بسیاری از کشورها مانند چین بر این باورند که ایران به توافق برجام پایبند بوده است و همچنان هم خواهان تجارت با تهران هستند. از طرفی تنها دلیل کمپانی های بزرگ و کوچک دنیا در زمینه تردید برای تجارت با تهران، انجام معاملات با دلار است نه ترس از آمریکا و اگر روند ارز جایگزین انتخاب بشود می تواند به ارزش دلار ضربه بزرگی بزند.

 

501

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top