خبرخوان جام نیوز
|
جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠ Friday, April 26, 2019
 
کد خبر: 909708
نظرات: 0
تاریخ مخابره : ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۹:۰۰
دعوای ضدانقلاب متوهم بر سر هیچ
در حالی که با گذشت قریب به 40 سال، هنوز مردم ایران حامی نظام جمهوری اسلامی هستند، ضدانقلاب متوهم بر سر رهبری ایرای پس از تغییر نظام به جان هم افتاده اند.
ضدانقلاب متوهم دعوای ضدانقلاب متوهم بر سر هیچ
به این مطلب امتیاز دهید
100% 0% بازدید

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، هنوز ضدانقلاب متوهم بر سر رهبری اغتشاشات معدودی که در دی ماه سال گذشته در برخی از شهرهای ایران رخ داد، با یکدیگر دعوا می کنند و به جان هم افتاده اند.

 

در یکی از این درگیری ها، خسرو فروهر از حامیان خاندان پهلوی، در گفتگویی ضمن حمله به  بی بی سی، رادیو فردا و صدای آمریکا (رسانه های دولتی آمریکا و انگلیس)، آنها را به مزدوری برای جمهوری اسلامی متهم کرده و در حالی که رضا پهلوی، فرزند شاه معدوم در هر فرصتی در این شبکه ها حضور پیدا می کند، مدعی می شود این رسانه ها علیه پهلوی فعالیت می کنند!

 

تا چندی پیش غربی ها و رسانه هایشان تمام تلاش خود را کردند تا رضا پهلوی را به عنوان رهبر اغتشاشات در ایران معرفی کنند و به نوعی ضدانقلاب را مجبور به حمایت از وی کنند اما به رغم تلاش فراوان و سردادن شعار در برخی شهرها، این پروژه مضحک و احمقانه خیلی زود به شکست انجامید و موجب شد تا درگیری ها میان ضدانقلاب بیش از پیش شود.

 

سلطنت طلب ها رسیدن به قدرت را حق خود دانسته و در فکر ایجاد پادشاهی هستند، گروه های به اصطلاح لیبرال که بی بی سی، رادیو فردا و صدای آمریکا به نوعی تریبون آنها محسوب می شوند نیز به دنبال دموکراسی غربی در ایران هستند.

 

این درگیری ها برای رسیدن به قدرت در حالی است که این گروه ها مدعی اند اگر روزی نظام در ایران تغییر کند، مردم هستند که رهبر آینده را انتخاب می کنند!

 

 

 

106

0 نظر
کلیدواژه ها:
نمایش نظرات
شما در حال پاسخگویی به نظر زیر می باشید:

نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
نظر متنی
نام کامل:
ایمیل:
نظر شما:
ارسال
آخرین اخبار جام
آر اس اس ادامه
آخرین خبر
Top